صفحه اصلی / ترکیه / استانبول / آثار هنرمندان ایران و ترکیه به نمایش در آمد

آثار هنرمندان ایران و ترکیه به نمایش در آمد

آثار هنرمندان ایران و ترکیه به نمایش در آمد

آثار نقاشی، خطاطی و نقاشی ترکیبی متعلق به 9 نفر از هنرمندان ترکیه و ایران در یک گالری هنری در منطقه گالاتای استانبول به نمایش درآمد.

به گزارش خات نیوز، این آثار شامل 24 اثر حاصل خلاقیت هنری هنرمندان ایران و ترکیه در گالری هنری ‘سِوِن آرت’ در منطقه تاریخی گالاتای شهر استانبول به نمایش درآمده است.

همزمان با عرضه این آثار، گالری ‘سِوِن آرت’ نیز که برای عرضه، نمایش و برگزاری کلاس های هنری مشترک ایرانی و ترکیه ای راه اندازه شدهاست، افتتاح شد.

یاسمین اوزترک مدیر این گالری در مراسم برپایی گشایش این گالری هنری گفت: هنرمندان بزرگ دو کشور ایران و ترکیه با آثار خود در این نمایشگاه حضور یافته اند و در برگزاری این نمایشگاه با هنرمندانی از دوره های مختلف همکاری می کنیم.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه یکی از شرکای این گالری ایرانی است و من نیز شخصا به هنر ایرانی علاقه مند هستم، در آینده نیز شاهد همکاری هنری بیشتری خواهیم بود.

وی بیان کرد: فعالیت های اجتماعی یکی از اهداف اصلی راه اندازی این گالری است و در نظر داریم که همزمان با حمایت از هنرمندان جوان، عواید حاصل از فروش را با نیازمندان در سراسر جهان تقسیم کنیم.

وی از برنامه ریزی برای راه اندازی کارگاه های آموزشی رایگان برای کودکان در این گالری نیز خبر داد.

در این گالری 24 اثر از 9 هنرمند از جمله هنرمند ایرانی عرضه شده و آثار به نمایش درآمده در آن تا دو هفته آینده در معرض بازدید علاقه مندان آثار هنری قرار دارد.

خاورم/1905

انتهای پیام /*

منبع خبر

همچنین ببینید

دوتن از دوچرخه سواران مازندران در حال رکاب زنی به ترکیه

دوتن از دوچرخه سواران مازندران در حال رکاب زنی به ترکیه به گزارش خات نیوز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *