صفحه اصلی / ترکیه / آلانیا / آغاز ثبت نام ترم بهاره آکادمی فوتبال استقلال آنتالیا

آغاز ثبت نام ترم بهاره آکادمی فوتبال استقلال آنتالیا

آغاز ثبت نام ترم بهاره آکادمی فوتبال استقلال آنتالیا

ثبت نام از استعدادهای فوتبال دختر و پسر رده های سنی زیر 6 و زیر 17 سال آغاز شده است.

مدیر آکادمی فوتبال استقلال آنتالیا گفت: ترم بهاره مدرسه فوتبال آکادمی فوتبال استقلال برای ثبت نام از استعدادهای فوتبال آغاز بکار کرد.

به گزارش خات نیوز: مدیر آکادمی فوتبال استقلال آنتالیا مهدی اسلامی گفت ما می خواهیم به عنوان یکی از مراکز اصلی و تخصصی آموزش حرفه ای فوتبال و فوتسال در ترکیه، استعدادهای بالقوه ورزشی را شناسایی و به فوتبال حرفه ای جذب نموده و از طریق سرمایه گذاری های مشترک بین المللی دروازه ورود بازیکنان و استعدادهای جوان ایران و کشورهای منطقه به فوتبال حرفه ای جهان باشیم.

مدیریت آکادمی فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: آکادمی فوتبال استقلال آنتالیا با حضور آقای شاهرخ بیانی بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران که سابقه بازی در تیم های استقلال و پرسپولیس را دارد، و زیر نظر فدراسیون جمهوری ترکیه می‌باشد، و هم اکنون نیز ثبت نام ترم بهاره آغاز شده است.

وی اظهار کرد: علاقمندان می توانند در روزهای اداری از ساعت 10 تا 13 برای ثبت نام به دفتر آکادمی فوتبال استقلال آنتالیا واقع در

ترکیه شهر آنتالیا منطقهٔ لارا مراجعه کنند.

مدیریت آکادمی فوتبال استقلال آنتالیا اعلام کرد: برای ثبت نام از علاقمندان داشتن بیمه ورزشی اجباری است و سایر موارد ثبت نام نیز به صورت حضوری اعلام می شود.

همچنین ببینید

پیام نوروزی رئیس جمهور ترکیه

پیام نوروزی رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان رئیس جمهور و بن‌علی ییلدیریم نخست وزیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *