صفحه اصلی / ترکیه / آنتالیا / آکواریوم آنتالیا

آکواریوم آنتالیا

آکواریوم آنتالیا

در اکتبر 2012 آکواریومی جدید در آنتالیا افتتاح شد. این آکواریوم یکی از بزرگترین آکواریومهای جهان است به راهرویی که به بیش از 40 محل نمایش ماهی های مختلف در بزرگترین تونل آکواریوم جهان با 130 متر طول و 3 متر عمق ختم میشود.

این آکواریوم هر روز از ساعت 10 الی 22 باز است و درست ازمیان هتل هیل ساید، بین مرکز خرید میگروس و مینی سیتی و به فاصله 15کیلومتری از فرودگاه واقع شده است.

Antalya Aquarium – آنتالیا آکواریوم

مجسمه ساز معروف ایتالیایی، بندتی مخزن اصلی را که شامل اندازه واقعی از یک هواپیما، کشتی ولاشههای زیردریایی طراحی کرده است. برخی از طرح های دیگر عبارتند از یک ماشین غرق شده، مجسمه های جزیره عید پاک و همچنین برخی از مقبره های سبک مصری است.

در سقف ساختمان آکواریوم شنای هوای باز وجود دارد که مفهومی از سبک مالدیو است و این فرصت را برای بازدید کنند گان فراهم میکند تا با کوسه های کوچک و در اشعه مانتا که به وضوح بی ضرر است، شنا کنند. بنابراین لازم نیست که نگران باشید، فقط آرام باشید و ازاین تجربه لذت ببرید. حتی این احتمال وجود دارد که به ماهیها در حالی که لباس محافظ مناسب پوشیده اید و راهنمایی درکنار شماست، غذا بدهید.

همچنین آکواریوم با توجه به شرایط معتدل آب و هوای زمستانی آنتالیا برای بچه ها که فرصتی برای تجربه شرایط برفی نداشته اند، دنیای برفی را به رخ کشیده که بسیار هیجان انگیز است.

این مکان 1500 متر مربع است و بزرگترین مکان برفی داخل سالنی در دنیا است. نگران نباشید، شما گرفتارکولاک برف نخواهید شد و هر شب این محل به روی عموم بسته خواهد شد.

سه کلبه اسکیمویی وجود دارد تا درون آنها همانگونه که درمنزل بابا نویل ویا یک کافه با غذاهای سبک هستید به گفتگوبا دوستان و اعضای خانواده بپردازید. دمای 5- ثابت است بنابراین یک فنجان چای در کافه دست هایتان را گرم میکند زیرا اگرچه لباس زمستانی و چکمه ارایه می شود اما از دستکشی خبری نیست و دستان شما پس از برف بازی سرد خواهند شد.

یکی دیگر از سرگرمیهای کودکان درمنطقه سرزمین بازی است جاییکه در آن بازیهای دلپذیرو همچنین بسیاری از سواریهای تفریحی، کنسول های بازی و حتی یک سینمای کوچک وجود دارد.

همچنین آکواریوم می تواند پذیرای مراسم بزرگی مانند عروسی ها و حتی کنسرتها باشد. برای مثال سالن اصلی جمعیتی بین 50 تا 400 نفر جهت برگزاری گردهمایی احزاب و کنفرانسها مجهز شده است.

راهنماهای تور و کارگاه های آموزشی نیز در صورت درخواست میتوانند در آنجا حضور یابند بنابراین اولیا و یا حتی مدارس می توانند گروههای کودکان را برای آموزش درباره زندگی دریا و تجربه دیدن ماهیان به آنجا بیاورند.

یک فروشگاه بزرگ با هدایای بسیاری از آبزیان مختلف و اسباب بازی برای تمام گروه های سنی کودکان نیز وجود دارد.

 

همچنین ببینید

کنترل و درمان استرس با طب سنتی

کنترل و درمان استرس با طب سنتی استرس و مشغله های این روزهای مردم جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *