صفحه اصلی / اسلاید شو / ابراهیم تاتلیسس خواستار عضویت در حزب اردوغان شد

ابراهیم تاتلیسس خواستار عضویت در حزب اردوغان شد

ابراهیم تاتلیسس خواستار عضویت در حزب اردوغان شد

خات نیوز-خواننده مشهور ترکیه با تکمیل فرم عضویت خواستار آن شد که در حزب عدالت و توسعه نام او به عنوان یک عضو رسمی ثبت شود. ابراهیم تاتلیس تاکنون سه بار از زادگاه خود یعنی استان کردنشین شانلی‌اورفا و یک بار از استان ازمیر٬ خواهان آن شده که به عنوان نامزد حزب عدالت و توسعه در انتخابات مجلس معرفی شود، اما این تقاضا هرگز مورد قبول سران حزب عدالت و توسعه قرار نگرفته است.

به گزارش خات نیوز؛ خواننده مشهور ترکیه با تکمیل فرم عضویت خواستار آن شد که در حزب عدالت و توسعه نام او به عنوان یک عضو رسمی ثبت شود.

ابراهیم تاتلیسس خواننده مشهور ترکیه دیروز در شهرستان نارلی دره در استان ازمیر٬ با تکمیل فرم عضویت و تحویل دادن آن به شاخه نارلی‌دره حزب عدالت و توسعه٬ خواستار آن شد که نام او به عنوان عضو رسمی حزب حاکم ثبت شود.

تاتلیسس در این فرم خود را هنرمند صدا معرفی و اعلام کرده که هفت فرزند دارد و محل اقامت دائمی او استان ازمیر است.

ابراهیم تاتلیس تاکنون سه بار از زادگاه خود یعنی استان کردنشین شانلی‌اورفا و یک بار از استان ازمیر٬ خواهان آن شده که به عنوان نامزد حزب عدالت و توسعه در انتخابات مجلس معرفی شود، اما این تقاضا هرگز مورد قبول سران حزب عدالت و توسعه قرار نگرفته است.

با این حال او رابطه خوبی با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و رهبر حزب عدالت و توسعه دارد و بار‌ها با هم دیدار کرده‌اند. همزمان با سفر مسعود بارزانی و رجب طیب اردوغان به شهر کردنشین دیاربکر در ترکیه٬ ابراهیم تاتلیسس و شوان پرور به طور همزمان  با هم بر روی صحنه رفتند و در چند مورد دیگر نیز همچون حمله ارتش ترکیه به عفرین در سوریه٬ تاتلیسس به منظور حمایت از اقدام اردوغان و ارتش ترکیه٬ همراه با چندین هنرمند مشهور دیگر همچون یاووز بینگل و سیبل جان٬ به مرز سوریه رفته و در آنجا با خواندن آواز از حمله به عفرین حمایت کرده بود.

منبع خبر

همچنین ببینید

توافق دو جانبه ترکیه و روسیه در گردشگری

توافق دو جانبه ترکیه و روسیه در گردشگری خات نیوز- روسیه و ترکیه در افتتاحیه نمایشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *