صفحه اصلی / اسلاید شو / اتفاق خوب برای وحید امیری و مجید حسینی در لیگ ترکیه

اتفاق خوب برای وحید امیری و مجید حسینی در لیگ ترکیه

اتفاق خوب برای وحید امیری و مجید حسینی در لیگ ترکیه

خات نیوز-رقابت های هفته بیست و نهم سوپرلیگ ترکیه در حالی امروز پیگیری می شود که در مهم ترین بازی ها ترابزون اسپور با ستاره های ایرانی تقابلی دیدنی با مالاتیااسپور خواهد داشت.

به گزارش خات نیوز: ترابزون با ایستادن در جایگاه چهارم سوپرلیگ ترکیه در صدد کسب سهمیه حضور در رقابت های اروپایی فصل آتی است. بوردو- ماوی ها با در اختیار داشتن دو ستاره ایرانی در حال حاضر با ۴۹ امتیاز و اختلاف امتیاز مناسب با تیم پنجم از شانس زیادی برای کسب یکی از دو سهمیه لیگ اروپا برخوردار هستند اما با این حال تقابل امشب آنها با مالاتیااسپور رده پنجمی می تواند تعیین کننده باشد. یانال کارامان در هفته های گذشته دوباره با اعتماد به مجید حسینی ملی پوش ایرانی توانست سرو سامان خوبی به ساختار تدافعی خود ببخشد.

مجید حسینی ستاره سابق استقلالی ها با دریافت بالاترین میانگین امتیاز از کارشناسان دوباره نشان داد به روزهای اوج خود برگشته و یکی از ستون های موفقیت ترابزون قلمداد می شود.

برخلاف مجید حسینی اما کارامان چندان به وحید امیری ستاره سابق پرسپولیس میدان نداده گرچه اخبار پیرامون اردوی ترابزون نشان می دهد دیگر ستاره ایرانی نیز شانس بازی در مصاف امروز را دارد.

ترابزونی ها امروز اگر بتوانند همسایه رده پایینی خود را در ورزشگاه سنول گونش از پیش رو بردارند عملا خیال شان از کسب سهمیه و ایستادن در رده چهارم آسوده خواهد شد و تنها هدف برای آنها پیشی گرفتن از تیم های قدرتمند استانبول یعنی بشیکتاش و گالاتاسرای خواهد بود.

همچنین ببینید

مهاجرت خواننده پاپ مهراد جم به ترکیه

مهاجرت خواننده پاپ مهراد جم به ترکیه

مهاجرت خواننده پاپ مهراد جم به ترکیه مهراد جم یکی از خوانندگان پاپ کشور است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *