صفحه اصلی / ترکیه / استانبول / اثر عکاس ایرانی در نمایشگاه ترکیه

اثر عکاس ایرانی در نمایشگاه ترکیه

اثر عکاس ایرانی در نمایشگاه ترکیه

اثر هادی کریمی از هنرمندان جوان عکاس استان ایلام در نمایشگاه گروهی «نیدرا آرت» در استانبول ترکیه در معرض دید علاقه‌مندان به هنر عکاسی در این کشور قرار گرفت.

به گزارش خات نیوز، هادی کریمی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ایلام، اظهار کرد: این نمایشگاه از 12 تا 22 مردادماه سال جاری در شهر استانبول ترکیه دایر است.

وی، بابیان اینکه این نمایشگاه عکس شامل آثاری از هنرمندان عکاس کشور ایران و همچنین کشور ترکیه است، ابراز کرد: بر اساس گفته‌های وحید شیخیان دبیر برگزاری این نمایشگاه، این رویداد هنری بعد از اعلام فراخوان با استقبال بسیار خوبی از سوی هنرمندان کشور مواجه شده است.

کریمی، بابیان اینکه این نمایشگاه گروهی عکس در گالری ایدیل شهر استانبول دایر شده است، یادآور شد: در مرحله اول داوری حدود 100 عکس از هنرمندان عکاس کشور مورد ارزیابی قرار گرفتند که درنهایت 42 اثر عکس برای نمایش در این گالری موردپذیرش قرارگرفته است.

این عکاس جوان ایلامی، یادآور شد: هدف از برگزاری این نمایشگاه در کشور ترکیه علاوه بر معرفی استعدادهای درخشان در رشته‌های مختلف هنرهای تجسمی به‌ویژه هنر عکاسی، زمینه‌سازی پیوند و ارتباط هنری بین هنردوستان و هنرمندان در کشور عنوان کرد.

وی، در پایان خاطرنشان کرد: استان ایلام دارای استعدادهای بسیار درخشانی در زمینه هنرهای مختلف به‌ویژه هنر عکاسی است که جا دارد مسئولان در راستای حمایت و کمک به رشد و شکوفایی این استعدادها توجه بیشتری داشته باشند.

 

پایان پیام/92

همچنین ببینید

ir

توقف قرنطینه مسافران خارجی ورودی به ترکیه

توقف قرنطینه مسافران خارجی ورودی به ترکیه به گزارش خات نیوز وزارت بهداشت ترکیه اعلام کرد: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *