صفحه اصلی / ترکیه / استانبول / احمدی صفا با شکست دومین حریف فینالیست ترکیه شد

احمدی صفا با شکست دومین حریف فینالیست ترکیه شد

احمدی صفا با شکست دومین حریف فینالیست ترکیه شد
خات نیوز- امید احمدی صفا نماینده وزن 52 کیلوگرم تیم ملی بوکس کشورمان با شکست دومین حریف خود به فینال مسابقات جام احمد کومرت راه یافت.


به گزارش خات نیوز، امروز (جمعه) در چهارمین روز از مسابقات بوکس احمد کومرت که به میزبانی کشور ترکیه و در شهر استانبول در حال پیگیری است، نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

امید احمدی صفا نماینده وزن ۵۲ کیلوگرم کشورمان که در نخستین مبارزه به مصاف نماینده آذربایجان رفته بود و با ییک پیروزی به نیمه نهایی راه یافته بود، دقایقی پیش با شکست نماینده ترکیه به فینال این مسابقات راه یافت.

در چارچوب این رقابت‌ها، مسلم مقصودی در وزن 69 کیلوگرم تیم ملی بوکس کشورمان، روز گذشته موفق به شکست نماینده مغولستان شده بود، امروز در نیمه نهایی قرار بود به مصاف نماینده ترکیه برود، اما با توجه به انصراف این بوکسور، مقصودی با یک پیروزی به فینال این رقابت‌ها راه یافت.

ضمن اینکه روز گذشته نیز، احسان روزبهانی ابتدا نماینده سومالی را شکست داد و در دومین مبارزه پس از شکست نماینده آذربایجان با صلاحدید کادرفنی حاضر به مبارزه کردن در نیمه نهایی نشد و به همین دلیل طوفان شریفی در وزن ۹۱ کیلوگرم کشورمان به علت انصراف کاپیتان تیم ملی از ادامه مسابقات با یک پیروزی وی نیز به فینال مسابقات راه یافت.

لازم به یادآوری است، روز چهارشنبه اشکان رضایی نماینده وزن 63 کیلوگرم کشورمان با شکست مقابل الجزایر از گردونه رقابت‌ها حذف شد و سیدشاهین موسوی بوکسور وزن 75 کیلوگرم کشورمان در دیدار مقابل مغولستان بازی را واگذار کرد و از ادامه رقابت‌ها کنار رفت. روز گذشته(چهارشنبه)سجاد کاظم‌زاده در وزن 69 کیلوگرم در دور اول مقابل بوکسور قزاقستانی قرار گرفت اما در نهایت مقابل این بوکسور قزاق بازی را واگذار کرد.

حسین دانشور نماینده وزن منهای 81 کیلوگرم تیم ملی بوکس کشورمان در نخستین مبارزه موفق شد نماینده مغولستان را شکست دهد.

دانیال شه‌بخش بوکسور نماینده وزن 57 کیلوگرم ایران، در مبارزه مقابل نماینده مراکش موفق شد گام نخست را محکم بردارد.

علی جمالی نماینده نماینده وزن 91+ کیلوگرم کشورمان نیز روز گذشته در نخستین مبارزه به مصاف اوگور ایدیمیر از ترکیه رفت، اما بوکسور حریف در ادامه مبارزه به دلیل آسیب دیدگی حاضر به مبارزه نشد و آخرین نماینده کشورمان به پیروزی کار خود را آغاز کرد.

امروز در ادامه این رقابت‌‌ها سایر ملی پوشان کشورمان به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

57 کیلوگرم: دانیال شه‌بخش با ساماتالی از قزاقستان
81 کیلوگرم: حسین دانشور با مهمت نادر از ترکیه
91+ کیلوگرم: علی جمالی با ایشیک از ترکیه

انتهای پیام/

منبع خبر

همچنین ببینید

از جسمتان قدردانی کنید 

از جسمتان قدردانی کنید  جسمتان یکی از مهمترین ابزارهای حمایت از رسالت زندگی الهی شماست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *