صفحه اصلی / ترکیه / آنتالیا / استقبال از مدال آور رقابت های دوچرخه سواری ترکیه 

استقبال از مدال آور رقابت های دوچرخه سواری ترکیه 

استقبال از مدال آور رقابت های دوچرخه سواری ترکیه 

حسین اسلامی، دوچرخه سوارپیشکسوت کرمانی ، با کسب دو عنوان از مسابقات دوچرخه سواری ترکیه در میان استقبال گرم جامعه ورزش وارد فرودگاه کرمان شد.

به گزارش خات نیوز ، حسین اسلامی، رییس هیئت دوچرخه سواری استان و پیشکسوت دوچرخه سواری استقبال از مدال آور رقابت های دوچرخه سواری ترکیه در کرمانکرمان گفت : این رقابت ها، انتخابی قهرمانی جهان ایتالیا بود که در دو رشته تایم تریل انفرادی و استقامت به میزبانی کشور ترکیه برگزار شد.

وی افزود: در رشته ی تایم تریل انفرادی عنوان سوم جهان را کسب کردم و در رشته ی استقامت با بدشانسی که آخر خط رخ داد، چهارم جهان شدم اما سهمیه مسابقات قهرمانی جهان ایتالیا را بدست آوردم.

این پیشکسوت دوچرخه سواری کرمان تصریح کرد: این مسابقات به منظور کسب سهمیه مسابقات قهرمانی جهان با حضور 245 ورزشکار در همه ی رده های سنی از همه ی دنیا برگزار شد و از کشور ایران 9 شرکت کننده در این رقابت ها حضور یافت که از این تعداد، دو نفرشان کرمانی بودند.

حسین اسلامی، رییس هیئت دوچرخه سواری استان و پیشکسوت دوچرخه سواری کرمان در رده سنی 45 تا 50 سال رقابت‌های دوچرخه‌سواری ترکیه ـ انتخابی قهرمانی جهان ایتالیا در دو رشته ی تایم تریل انفرادی و ماده استقامت با دیگر حریفان به رقابت پرداخت.

در پایان، این رکابزن موفق به کسب دو عنوان از این مسابقات شد.

اسلامی در مسابقات رده سنی ۴۵ تا ۵۰ سال در رشته ی تایم تریل انفرادی مقام سوم و در مسابقات ماده استقامت عنوان چهارمی را از آن خود کرد.

رقابت‌های دوچرخه‌سواری ترکیه انتخابی قهرمانی جهان ایتالیا روزهای 21 تا 23 اردیبهشت‌ با حضور رکابزن هایی از کشورهای مختلف در آنتالیای ترکیه برگزار شد.

همچنین ببینید

توافق دو جانبه ترکیه و روسیه در گردشگری

توافق دو جانبه ترکیه و روسیه در گردشگری خات نیوز- روسیه و ترکیه در افتتاحیه نمایشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *