صفحه اصلی / ترکیه / استانبول / انتشار کتاب حاج قاسم و مدافعان حرم در ترکیه

انتشار کتاب حاج قاسم و مدافعان حرم در ترکیه

انتشار کتاب حاج قاسم و مدافعان حرم در ترکیه
خات نیوز،- کتاب سربازان سردار تألیف مرتضی کرامتی با عنوان حاج قاسم سلیمانی و مدافعان حرم از سوی انتشارات فتا (feta) ترکیه به زبان ترکی استانبولی ترجمه و منتشر شد.

به گزارش خات نیوز، کتاب سربازان سردار تألیف مرتضی کرامتی با عنوان «حاج قاسم سلیمانی و مدافعان حرم» از سوی انتشارات فتا (feta) ترکیه به زبان ترکی استانبولی ترجمه و منتشر شد.

این کتاب در ۲۰۸ صفحه و با ترجمه آیکوت پازار باشی از سوی انتشارات فتا ترکیه به زیور طبع آراسته و روانه بازار کتاب ترکیه شد.

در پشت جلد این کتاب آمده است: شهید سرباز حاج قاسم سلیمانی؛ کسی بود که تمام عمر با عزت خود را به عنوان یک سرباز وقف انسانیت کرد و در برابر آن به پاداش شهادت رسید. دشمنان او در طول چهل سال نتوانستند در لبنان، فلسطین، عراق، سوریه، پاکستان و افغانستان و سایر مناطق با او رودررو قرار بگیرند و در نهایت او و فرماندهانی از حشد الشعبی را به صورت ناجوانمردانه و با یک عملیات تروریستی به شهادت رساندند.

در این کتاب خواهید دید که شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان یکی از فرماندهان بزرگ، چگونه باعث تغییر در نظم جهانی شده و با تمام تحولات موجود در خاورمیانه، همراه با سربازان تحت امر خود از حرم حضرت زینب (س) که از اماکن مقدس اهل بیت (ع) است، دفاع کردند.

انتهای پیام/فارس

همچنین ببینید

اعمال محدودیت‌های کرونایی در استانبول

معاف بودن توریست‌ها از رعایت تدابیر کرونایی در ترکیه

معاف بودن توریست‌ها از رعایت تدابیر کرونایی در ترکیه خات نیوز- بر اساس اعلام وزارت کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *