صفحه اصلی / ترکیه / آنکارا / انجام عملیات فرات طی چند روز آینده

انجام عملیات فرات طی چند روز آینده

انجام عملیات فرات طی چند روز آینده

خات نیوز- رئیس جمهور ترکیه در نشست صنایع دفاعی ترکیه در خصوص لزوم رسیدن به استقلال و خودکفایی اظهار داشت: از غرب برای ما هیچ چیزی نیامده و نمی‌آید و همواره ما را از در برگردانده‌اند.

به گزارش خات نیوز، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در نشست صنایع دفاعی ترکیه در خصوص لزوم رسیدن به استقلال و خودکفایی اظهار داشت: از غرب برای ما هیچ چیزی نیامده و نمی‌آید و همواره ما را از در برگردانده‌اند. از شریک راهبردیمان یک هواپیمای بدون سرنشین می‌خواهیم، می‌گویند امروز برو و فردا بیا، حتی اجازه کرایه کردن آن را هم نمی‌دهند و همه حرفشان این است که کنگره اجازه نمی‌دهند.

اردوغان ادامه داد:، اما خودمان در راه هواپیما‌های بدون سرنشین، سرنشین‌دار، بدون سلاح و مسلح راه زیادی را پیموده‌ایم و پیشرفت زیادی حاصل شده است.

وی با اشاره به پروژه‌های در دست صنایع دفاعی ترکیه اظهار داشت: در حال حاضر 650 طرح به ارزش 60 میلیارد دلار را دنبال می‌کنیم. هلی کوپتر‌های قدرتمندی ساخته‌ایم و می‌سازیم و در مسیر ساخت جنگنده نیز تلاش خود را بی وقفه دنبال می‌کنیم.

رئیس جمهور ترکیه با بیان اینکه از یک بحران انسانی بزرگ در ادلب جلوگیری کردیم، عنوان کرد: نوبت به عملی کردن تصمیمان در پاکسازی شرق فرات از تروریست‌ها رسیده است. هدفمان نیرو‌های نظامی آمریکایی نیست بلکه تروریست‌ها را پاکسازی خواهیم کرد و این عملیات ظرف چند روز آینده انجام خواهد گرفت.

گزارش دانشجو

همچنین ببینید

عملیات پلیس ترکیه علیه عناصر داعش

عملیات پلیس ترکیه علیه عناصر داعش نیروهای امنیتی ترکیه طی عملیاتی در آنکارا ۱۸ فرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *