صفحه اصلی / ترکیه / ازمیر / انفجار نفتکش حامل گاز در ترکیه

انفجار نفتکش حامل گاز در ترکیه

انفجار نفتکش حامل گاز در ترکیه

خات نیوز- در انفجاری در یک نفتکش ال پی جی در بندر الیاگای استان ازمیر ترکیه یک خدمه ایتالیایی کشته و 15 نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش خات نیوز به نقل از رویترز، در انفجاری در یک نفتکش ال پی جی در بندر الیاگای استان ازمیر ترکیه یک خدمه ایتالیایی کشته و 15 نفر دیگر زخمی شدند. این اتفاق در اواخر روز دوشنبه افتاد ولی کار در کارخانه پتروشیمی همچنان ادامه دارد.

این کشتی در بندری در کارخانه پتروشیمی پتکیم متعلق به شرکت نفت دولتی سوکار آذربایجان لنگر انداخته بود.

روبرتو مونتگوردیا، خدمه ایتالیایی در این اتفاق کشته شد. سوکار اعلام کرد تمام کارکنان آسیب دیده از بیمارستان مرخص شده اند.

کارخانه پتروشیمی پتکیم اعلام کرد: در ساعت 23:30، آتش به دلیلی ناشناخته هنگام اتصال به کشتی ایتالیایی سینزانیا به منظور پر کردن هیدروکربنهای مایع آغاز شد ولی به خاطر مداخله سریع تیم هایمان آتش مهار شد

سوکار اعلام کرد بررسی در مورد دلیل آتش سوزی ادامه دارد. فعالیت‌های کارخانه پتکیم در پالایشگاه استار سوکار از سر گرفته شده است.

سوکار طی بیانیه ای اعلام کرد: نه پتکیم و نه استار هیچکدام برای بررسی ها بسته نشده اند.تمام تاسیسات در پتکیم طبق معمول به فعالیت خود ادامه می‌دهند. کشتی که این اتفاق در آن رخ داده متعلق به سوکار نبوده است.

منبع خبر

همچنین ببینید

روزنامه‌های امروز ترکیه

روزنامه‌های امروز ترکیه

روزنامه‌های امروز ترکیه افزایش میزان ابتلا به کرونا تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *