صفحه اصلی / ترکیه / آنتالیا / بازگشت ملی‌پوش دوچرخه‌سواری از ترکیه

بازگشت ملی‌پوش دوچرخه‌سواری از ترکیه

بازگشت ملی‌پوش دوچرخه‌سواری از ترکیه


به گزارش خات نیوز محمد گنج خانلو در مورد عملکردش در مسابقات ترکیه و اینکه به چه صورت توانست به ایران برگردد، گفت: مسابقه ترکیه خوب بود و اکثرا رکابزنان از اروپا بودند و می خواستم خودم را بسنجم و ببینم در میان آنها چه شرایطی دارم. من تا جایی از مسیر را خوب رفتم و همراه یک تیم آلمانی بودم اما در میان راه به دلیل برخورد با درپوش فلزی یک چاه طوقه ام پنچر شد. با این حال مسیر را ادامه دادم اما در اواخر مسیر یک پیچ دیگر وجود داشت که دیدم دیگر نمی شود ادامه دهم. اگر آن اتفاق نمی افتاد فکرمی کنم رتبه خوبی به دست می آوردم. برای برگشت هم از آنتالیا با هواپیما تا نزدیک مرز خوی رفتیم و بعد از مرز هم با اتوبوس به خانه برگشتیم. 24 ساعت در راه بودیم.
او درباره ی انجام تمرینات خود در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا بیان کرد: من تمرین می روم اما در تمرین نه به جایی دست نمی زنم و نه با رکابزنان دیگر هم نزدیک هستم. فقط به این دلیل تمرین می کنم که روزم را بگذرانم و در واقع بدون هدف تمرین می کنم چون جدا از بحث شیوع ویروس کرونا انگیزه ای هم ندارم. ما قبلا که به مسابقه نمی‌رفتیم. الان هم بحث کرونا است و کلا رقابتها کنسل شده و قهرمانی آسیا هم به تعویق افتاده است.
گنج خانلو در پاسخ به این پرسش که مربی تیم ملی پیگیر تمرینات آنها است که حداقل آمادگی رکابزنان حفظ شود، تصریح کرد: نه. حداقل من که ندیده ام. شاید وضعیت بهتر شود و یک ماه دیگر مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شود اما برنامه‌ای نداریم.

منبع خبر

همچنین ببینید

 آنتالیا بارش برف بعد از ۱۰ سال در ماه آوریل

 آنتالیا بارش برف بعد از ۱۰ سال در ماه آوریل خات نیوز-  هوای بهاری و آفتابی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *