صفحه اصلی / ترکیه / آنتالیا / باغ وحش آنتالیا

باغ وحش آنتالیا

باغ وحش آنتالیا

اگر به آنتالیا سفر می‌کنید حتما از این مکان دیدن کنید مطمئن باشید لذت خواهید برد

باغ وحش آنتالیا به سمت انتهای خط جدید تراموا در منطقه شناخته شده به نام کپزالیت واقع شده است. از جاده اصلی که عبور میکنیدباید 1 کیلومتر در منطقه جنگلی پیاده روی کنید تا در ورودی باغ وحش را پیدا کنید. بسیاری از خانواده ها از این منطقه برای پیکنیک و کباب پز ایتفاده میکنند، بنابراین شما حتی می تواند هم از باغ وحش بازدید کنید و هم یک برنامه پیک نیک در جنگل را ترتیب دهید.

هزینه ورود به باغ وحش بسیار ارزان است، فقط 5 لیر میباشد و حتی در داخل غذا و نوشیدنی آنچنان گران نیست، بنابراین می توانید، در یک روز خوب با قیمت مناسب در کنار خانواده تان باشید.

باغ وحش، در واقع بسیار بزرگ است وبا نرده های دوبرابری در بسیاری از محوطه های حیوانات وجود دارد، به طوری که کودکان نمی تواند بیش از حد نزدیک حیوانات شوند و انگشتان خود را به مکان های خطرناک به عنوان مثال، مانند محوطه شیرها وارد شوند.

تنوع زیادی از حیوانات، شیر، ببر، خرس ها، گورخر ها، اجاره و حتی برخی ازکانگروها میان آنها وجود دارد. شما می توانید در خانه خزندگان تمساح و همچنین طیف وسیعی از مار های مختلف و موجودات دوزیست را ببینید. همچنین دارای یک بخش برای انواع مختلف پرندگان اعم از مرغ عشق ها، شترمرغ و فلامینگو میباشد. منطقه ای که بچه ها آنجا را دوست دارند، بخش میمونها است که آنها معمولا کاملا سرگرم کننده هستند.

پس از اتمام پیاده روی در اطراف پارک ها، به زمین بازی کودکان خواهید رسید. در واقع جایی است که شما می توانید در حالی که بر روی صندلی های اطراف آن استراحت میکند و بچه ها با دوستان جدید خو آشنا میشوند و مشغول بازی با یکدیگر میشوند.

باغ وحش همه روزه در طول سال، از ساعت 9:00 الی 17:30 در فصل زمستان (نوامبر- می) و در تابستان ( جون – اکتبر) از ساعت 9:00 الی 19:00 باز است.

تلفن: 32 32 332 (242)0090

همچنین ببینید

تبریک رئیس‌جمهور ترکیه به مناسبت نوروز

تبریک رئیس‌جمهور ترکیه به مناسبت نوروز خات نیوز- رئیس جمهور ترکیه در پیام تبریکی به مناسبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *