صفحه اصلی / اسلاید شو / برکناری شهرداران آنکارا و استانبول در دستور کار نیست

برکناری شهرداران آنکارا و استانبول در دستور کار نیست

برکناری شهرداران آنکارا و استانبول در دستور کار نیست

خات نیوز – سلیمان سویلو، وزیر کشور ترکیه که امروز را برای اعلام برکناری یا عدم برکناری شهرداری های استانبول و آنکارا تعیین کرده بود در اظهاراتی با اشاره به این موضوع عنوان کرد: برکناری شهرداران آنکارا و استانبول به هیچ عنوان مطرح نیست

.

به گزارش خات نیوز به نقل از تلویزیون NTV، سلیمان سویلو، وزیر کشور ترکیه که امروز را برای اعلام برکناری و یا عدم برکناری شهرداری های استانبول و آنکارا تعیین کرده بود در اظهاراتی با اشاره به این موضوع عنوان کرد: برکناری و تعیین سرپرست به شهرداری های آنکارا و استانبول به هیچ عنوان مطرح نیست. ما علیه کسانی که برای روحیه دادن به حامیان گروه های تروریستی اقدام می کنند موضع گیری می کنیم. این ها موضوعاتی است که فراتر از مسئولیت یک شهردار می باشد. این را خود مردم استانبول ارزیابی خواهند کرد. تعیین سرپرست بر شهرداری های استانبول و آنکارا نمی تواند مطرح باشد. زیرا این مسئله ارتباط مستقیم با موضوع ترور دارد. اگر مسئله ارتباط با گروه های تروریستی باشد دولت هر آنچه که لازم است را انجام خواهد داد. در خصوص استانبول و آنکارا چنین چیزی وجود ندارد.
وی در ادامه اظهارات خود با اشاره به آغاز گشت زنی های نظامی مشترک ترکیه و آمریکا در شرق فرات نیز گفت: ترکیه در اینجا یک نقش رهبری و نظم بخشی را ایفا می کند. ترکیه در منطقه مسئولیت های تاریخی خود را انجام می دهد. باید اعلام کنم که کار آسانی در اینجا نداریم. در قلب این جغرافیا حضور داریم و در عین حال در مرکز دوران گذر این جغرافیا نیز هستیم. اگر امروزه آمریکا حضور نظامی و گشت زنی نیروهای ترک را در شرق فرات قبول می کند این با اقدامات ترکیه حاصل شده است. اگر منطقه امنی در آنجا به وجود می آید در اثر تلاش های ترکیه است.

همچنین ببینید

 بسته کمک غذایی شهرداری آنتالیا

 بسته کمک غذایی شهرداری آنتالیا خات نیوز- چگونه می توان برای یک بسته کمک غذایی شهرداری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *