صفحه اصلی / اسلاید شو / بوکسور ایرانی در راه مسابقات جام احمد کومرت ترکیه 

بوکسور ایرانی در راه مسابقات جام احمد کومرت ترکیه 

بوکسور ایرانی در راه مسابقات جام احمد کومرت ترکیه 

خات نیوز- نایب رییس هیات بوکس استان زنجان گفت: طوفان شریفی از بوکسورهای توانمند و ملی پوش این استان در قالب تیم ملی در مسابقات بین‌المللی جام احمد کومرت ترکیه حاضر می‌شود.

به گزارش خات نیوز امیرحسین صالحی زنجانی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: رقابت های بین المللی بوکس جام احمد کومرت ترکیه از ۲۳ دی ماه در استانبول آغاز می‌شود و تیم ملی ایران قرار است با ترکیب کامل در این رقابت‌ها که در حکم تدارکاتی نیز محسوب می‌شود حضور پیدا کند.

وی با بیان اینکه این بوکسور شایسته زنجان در وزن ۹۱ کیلوگرم و فیکس تیم ملی است و تجربه حضور در مسابقات برون مرزی را نیز در کارنامه خود دارد، اظهار داشت: مهم‌ترین برنامه فدراسیون بوکس ایران حضور مقتدرانه در رقابت‌های چین به منظور کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ است.

صالحی زنجانی با اشاره به اینکه شریفی در ۲ دوره مسابقات قهرمانی کشور (سال ۹۷ در اهواز و امسال در ارومیه) به نشان طلا دست یافت و در حال حاضر نیز در اردوی آماده‌سازی به سر می‌برد، افزود: رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در سطح اقیانوسیه و آسیا است و تیم‌های نیوزلند و استرالیا هم در چین حضور خواهند یافت و به حتم تیم ملی بوکس ایران راه سخت و دشواری را برای پیروزی در پیش دارند.

منبع خبر

همچنین ببینید

عملیات پلیس ترکیه علیه عناصر داعش

عملیات پلیس ترکیه علیه عناصر داعش نیروهای امنیتی ترکیه طی عملیاتی در آنکارا ۱۸ فرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *