صفحه اصلی / اسلاید شو / تعویق المپیک به سود ستاره کشتی آزاد ترکیه تمام شد

تعویق المپیک به سود ستاره کشتی آزاد ترکیه تمام شد

تعویق المپیک به سود ستاره کشتی آزاد ترکیه تمام شد

خات نیوز- طاها آکگول قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد المپیک و جهان در حالی از تعویق بازیهای المپیک توکیو خوشحال است که می تواند به خوبی روند درمانی خود را طی کند.


به گزارش خات نیوز و به نقل از فدراسیون کشتی، طاها آکگول که یک مدال طلای المپیک، ۲ مدال طلا، ۲ مدال نقره و یک مدال برنز سنگین وزن کشتی آزاد جهان را در کارنامه ورزشی خود دارد گفت: اگر المپیک به تعویق نمی افتاد کشتی گرفتن با این شانه مصدوم برایم بسیار دشوار بود.

وی افزود: کشتی ورزشی است که بیشترین تماس فیزیکی و جسمی را دارد و من نیز هنوز کاملا درمان نشده ام. تمرینات فیزیوتراپی را انجام می دهم تا شانه ام هرچه بیشتر قوی شود.

آکگول تصریح کرد: من یک سالن تمرینی خوب در خانه خود دارم و تمریناتم را در آنجا انجام می دهم، ضمن اینکه یک باغ در اختیار دارم و به باغداری علاقه خاصی دارم. اکنون در کنار خانواده ام هستم و در ماه مبارک رمضان روزه می گیرم.

این قهرمان مطرح کشتی ترکیه در پایان خاطرنشان کرد: اگر بازیهای المپیک امسال برگزار می شد باید همین الان تمرینات کشتی را شروع می کردم، اما در واقع نمی توانستم این کار را انجام دهم زیرا هنوز کم کمی درد در شانه ام دارم. اما با تعویق المپیک دیگر عجله ای برای شروع تمرینات کشتی نیست و کار درمان و تقویت شانه خود را ادامه خواهم داد.

آژانس خبری ترکیه

همچنین ببینید

تقویم سال تحصیلی 2020 تا 2021 مدارس ترکیه

تقویم سال تحصیلی 2020 تا 2021 مدارس ترکیه وزارت ملی آموزش ترکیه تقویم آموزشی سال تحصیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *