صفحه اصلی / تجارت / توافق بیمه‌ای ایران با ترکیه

توافق بیمه‌ای ایران با ترکیه

توافق بیمه‌ای ایران با ترکیه

سرپرست تیم مذاکره کنندگاه تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از آخرین دور مذاکرات توافق‌نامه بین تامین اجتماعی ایران و کشور ترکیه برای حمایت‌های بیمه‌ای اتباع ایرانی در کشور ترکیه و اتباع ترکیه در کشور ایران خبر داد.

هدایت‌الله ادیب‌نیا درباره توافقنامه تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران با تامین اجتماعی کشور ترکیه اظهار داشت: پنجمین دوره و آخرین دوره مذاکرات توافقنامه بیمه‌ای تامین اجتماعی ایران با تامین اجتماعی ترکیه از روز گذشته در شهر تبریز آغاز و تا جمعه این هفته ادامه دارد.

وی ادامه داد: بر اساس این توافقنامه اتباع دو کشور می‌توانند از حمایت‌های بیمه‌ای و تجمیع سوابق بیمه‌ای خود استفاده کنند.

ادیب‌نیا افزود: بر اساس مذاکرات صورت گرفته بیمه شده‌های تامین اجتماعی ایران در ترکیه و یا بیمه شدگان ترکیه که در ایران فعالیت می‌کنند می‌توانند سوابق بیمه‌ای خود را تجمیع کنند.

سرپرست تیم مذاکره کنندگان تامین اجتماعی ایران گفت: ترکیه تاکنون این توافقنامه را با ۲۵ کشور به امضاء رسانده است و ایران نخستین بار است که چنین توافقی را به امضاء می‌رساند.

وی خاطر نشان کرد: اعضای تیم مذاکره کنندگان ایران آقایان قربانعلی، صدرالهی،‌نصیری، کریمی،‌محمدی،‌مداحیان، احمدی و خانم رضایی است و در این مذاکرات نیز سرپرست تیم مذاکره کننده ترکیه نیز قائم مقام تامین اجتماعی آن کشور است.

همچنین ببینید

کنترل و درمان استرس با طب سنتی

کنترل و درمان استرس با طب سنتی استرس و مشغله های این روزهای مردم جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *