صفحه اصلی / ترکیه / آنکارا / توضیحات وزیر بهداشت ترکیه

توضیحات وزیر بهداشت ترکیه

توضیحات وزیر بهداشت ترکیه
به گزارش خات نیوز فخرالدین کوجا وزیر بهداشت ترکیه توضیح داد: ما از سالمندان درخواست می‌‌کنیم لطفا در خانه بمانید تمام 30 نفر بیمارانی که از دست دادیم در سنین بالا بودند و مقاومت آنها ضعیف بود. می خواهم با بزرگان خود تماس بگیرم. ما وظیفه داریم اطمینان حاصل کنیم که آنها تحت تاثیری کرونا قرار نگیرند.
این جامعه به تجربه زندگی شما احتیاج دارد. خانواده های شما به شما احتیاج دارند. فرزندان شما در زندگی به مشاوره نیاز دارند. نوه های شما به عشق شما احتیاج دارند. شما نمی توانید این کارها را در حالی که بیمار هستید انجام دهید. ما به توصیه شما نیاز داریم ، اما این توصیه یک بار را بپذیرید. این روزها نه تنها فرزندان خودتان بلکه کل جامعه که نسبت به شما بسیار حساس هستند.
ما می خواهیم در این بیماری همه گیر کمترین میزان ممکن را از دست بدهیم و با هم بر این وضعیت غلبه کنیم. مدتی در خانه بمانید، و این قانون را دنبال کنید.

ما 32 هزار پرسنل بهداشت به کادر خود اضافه می‌کنیم

وزیر بهداشت ترکیه با بیان اینکه در روزهای آینده تعداد بیمارانی که از کرونا بهبود می یابند بیشتر می‌‌شوند، گفت: من می خواهم اعلام کنم که ما موارد درمانی داریم و کنترل بیشتری خواهیم داشت

فخرالدین کوجا توضیح داد ادعاهایی مبنی بر اینکه متخصصان مراقبت های بهداشتی فاقد مواد کافی هستند ، حقیقت را منعکس نمی کنند. تمام مواد برای کلیه بیمارستانهای ما تهیه شده است. در این فرآیند ، ما می دانیم که شرکت هایی که می خواهند از فرصت استفاده کنند.

صبح امروز نظارت پلیس به انبارها صورت گرفت و مشاهده شد که آنها ماسک هایی را ذخیره کرده اند. ما این شرکتها را یکی یکی صدا کردیم و پرسیدیم که در این دوره چه مقدار تولید می توانند در روز تولید کنند به توافق کردند. تاکنون با 20 شرکت به توافق رسیدیم و چند شرکت حالا پافشاری میکنند که دولت تا فردا مهلت میدهد اگر همکاری نکنند کارخانه‌ها تحت کنترل دولت نظارت خواهد شد.

انتهای پیام

همچنین ببینید

 آنتالیا بارش برف بعد از ۱۰ سال در ماه آوریل

 آنتالیا بارش برف بعد از ۱۰ سال در ماه آوریل خات نیوز-  هوای بهاری و آفتابی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *