صفحه اصلی / ترکیه / آنتالیا / ثبت نام در آکادمی فوتبال پاریس سن ژرمن ترکیه

ثبت نام در آکادمی فوتبال پاریس سن ژرمن ترکیه

ثبت نام در آکادمی فوتبال پاریس سن ژرمن ترکیه

خات نیوز: وقتی در مورد آکادمی فوتبال صحبت می کنیم شاید اولین نام که به ذهن شما خطور کند مدرسه فوتبال پاریس سن ژرمن باشد، تحقیقات نشان می دهد مدرسه فوتبال پاریس سن ژرمن در جمع بهترین آکادمی های فوتبال در رده برتر دیده می شود.

به گزارش خات نیوز آکادمی باشگاه فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در ترکیه با حضور ستارگان پاریسی پاری‌سن‌ژرمن ها فقط روی جذب ستارگان درجه یک فوتبال دنیا تمرکز ندارند. آنها در سال‌های اخیر به لطف سرمایه‌گذاری کلان، در پاریس‌ اقدام به برپایی آکادمی جهت پرورش استعدادهای جوان و استفاده در تیم حرفه‌ای‌های آینده خود کرده‌اند.
تیم پاریسی حتی برای آنکه از بهترین تیم‌های دارای آکادمی فوتبال جهان همانند بارسلونا اسپانیا یا بایرن مونیخ آلمان جلو بزند، در برخی از کشورها نظیر ترکیه، هندوستان، برزیل، آمریکا و قطر اقدام به تاسیس شعباتی از آکادمی‌های خود کرده‌اند.
جدید‌ترین مرکز آموزشی فوتبال به نوجوانان در ترکیه، با حضور بازیکنان تیم پاری سن ژرمن افتتاح شده است.

در این مدرسه از به‌روزترین شیوه‌های تدریس، بهترین و حرفه‌ای ترین مربیان فوتبال و بدن‌سازی و مدرن‌ترین تجهیزات استفاده می شود. علاوه بر آموزش های تخصصی فوتبال، توجه به سلامت جسمی و ذهنی بازیکنان و آموزش رفتارهای حرفه ای ورزشی مانند احترام به دیگران، کار گروهی و ارتقای سطح تحصیلات و دانش فردی از دیگر اهداف و برنامه‌های اصلی آکادمی فوتبال باشگاه پاریسن ژرمن به‌ شمار می آید.

کلاسهای آموزش فوتبال در پاری سن ژرمن آکادمی ترکیه، با مربیان فرانسه و ترکیه در آنتالیا همراه با مترجم فارسی زبان جهت تداوم آموزش و استعدادیابی در کلیه سطوح با کلاس‌های مبتدی و تخصصی با شرایط سنی ( 4-6 – 8-10 – 10-12 – 12-14 – 14-16 – 16-18) ثبت نام میکند.

لازم به ذکر است بازیکنان با استعداد به تیمهای پایه باشگاه پاری سن ژرمن انتخاب خواهند شد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایند.

🇹🇷 Ofice :+90-242-323-00-17

🇹🇷Mobile:+90-551-702-20-00

🇹🇷Mobile:+90-532-422-92-19

🇮🇷Mobile:+98-911-155-56-06

کانال تلگرام پاری سن ژرمن آکادمی ترکیه کلیک کنید

همچنین ببینید

یونان و ترکیه برای آغاز مذاکرات به توافق رسیدند

یونان و ترکیه برای آغاز مذاکرات به توافق رسیدند وزارت امور خارجه یونان از دستیابی به توافق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *