صفحه اصلی / اسلاید شو / رقابت فرنگی‌کاران قم در جام 2019 ترکیه

رقابت فرنگی‌کاران قم در جام 2019 ترکیه

رقابت فرنگی‌کاران قم در جام 2019 ترکیه

خات نیوز: کشتی‌گیران فرنگی‌کار استان قم در ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران با حریفان مطرح شرکت کننده در پیکارهای بین‌المللی ترکیه به رقابت می‌پردازند.

به گزارش خات نیوز کشتی‌گیرانی که در چند سال اخیر همواره جزو برترین‌های ایران بوده و با درخشش در مسابقات مختلف داخلی سهمیه تیم ملی در رقابت‌های متنوع برون‌مرزی نظیر قهرمانی آسیا، قهرمانی جهان، بازی‌های آسیایی و چندین تورنمنت بین‌المللی را در کارنامه دارند، اکنون در آستانه یک اعزام بین‌المللی هستند.

یکی از این کشتی‌گیران محمدجواد رضایی دارنده مدال از مسابقات قهرمانی آسیا است و دیگری علی‌اکبر حیدری است که امسال عضو تیم ملی ایران در بزرگترین رویداد ورزشی قاره کهن یعنی بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی بود، بار دیگر تیم ملی بزرگسالان کشورمان را در یک رقابت برون‌مرزی دیگر همراهی می‌کند.

این در حالی است که حیدری این روزها به تمرین اختصاصی مشغول است و اردوی جدید تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران از هفته آینده برای حضور موفق در جام بین‌المللی وهبی‌امره تشکیل می‌شود، مسابقاتی که قرار است روزهای 12 تا 14 بهمن ماه در ترکیه به انجام برسد.

ملی‌پوشان دعوت شده از سوی کادر فنی تیم ملی از ششم تا نهم بهمن ماه در خانه کشتی عبدالله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود، در حالی که علی‌اکبر حیدری در وزن 97 کیلوگرم عضو تیم ملی ایران در رقابت با حریفان مطرح خارجی شرکت کننده در جام وهبی‌امره خواهد بود.

اردوی تیم ملی با حضور کشتی‌گیران اوزان 55، 60، 63، 67، 72، 77، 82، 87، 97 و 130 کیلوگرم در جریان است و در وزن 55 کیلوگرم پویا ناصرپور از خوزستان، وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن‌نژاد از خوزستان و در وزن 63 کیلوگرم محمدجواد رضایی از قم عضو تیم ملی هستند.

همچنین در وزن 67 کیلوگرم حامد تاب از خوزستان، وزن 72 کیلوگرم امین کاویانی‌نژاد از خوزستان، وزن 77 کیلوگرم پژمان پشتام از تهران، وزن 82 کیلوگرم سعید عبدولی از خوزستان، وزن 87 کیلوگرم محمدهادی ساروی از مازندران، وزن 97 کیلوگرم علی‌اکبر حیدری از قم و وزن 130 کیلوگرم شهاب قوره‌جیلی از تهران به ترکیه اعزام می‌شوند.

سرمربیگری تیم ملی کشورمان را محمد بنا بر عهده دارد و مربیان این تیم ایرج اسفندیاری‌فر، بهروز حضرتی‌پور و فرزاد ایمان علی‌زاده  هستند، در حالی که سرمربی تیم امید یعنی جمشید خیرآبادی نیز این تیم را در سفر به رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام وهبی‌امره ترکیه روزهای 12 تا 14 بهمن ماه در شهر استانبول همراهی می‌کند.

انتهای پیام / 137

همچنین ببینید

عملیات پلیس ترکیه علیه عناصر داعش

عملیات پلیس ترکیه علیه عناصر داعش نیروهای امنیتی ترکیه طی عملیاتی در آنکارا ۱۸ فرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *