صفحه اصلی / اسلاید شو / روحانی به آنکارا سفر می کند

روحانی به آنکارا سفر می کند

روحانی به آنکارا سفر می کند

خات نیوز- رضا هاکان تکین، سفیر ترکیه امروز گفت که در تلاش هستیم نشست بعدی شورای عالی همکاری های دو کشور را برگزار کنیم و انتظار می رود که آقای روحانی پیش از پایان سال جاری به ترکیه سفر کند.

به گزارش خات نیوز: سفیر ترکیه امروز از سفر ظریف به ترکیه در هفته آینده خبر داد و گفت: وزیر خارجه ایران برای شرکت در نشست وزیران امور خارجه D8 بار دیگر به ترکیه سفر خواهد کرد.

رضا هاکان تکین، عصر روز دوشنبه در مراسم روز ملی این کشور در محل نمایندگی آنکارا در تهران گفت: وزیر امور خارجه ایران، امروز برای شرکت در نشست وزیران امور خارجه سه کشور ایران، آذربایجان و ترکیه به استانبول سفر کرده است و او در جریان این سفر علاوه بر شرکت در این نشست با مقامات ترکیه نیز دیدار و رایزنی خواهد کرد.

این دیپلمات ارشد ترکیه در تهران همچنین اعلام کرد: وزیر امور خارجه ایران هفته آینده نیز برای شرکت در نشست وزیران امور خارجه D8 بار دیگر به ترکیه سفر خواهد کرد.

به گزارش ایسنا،  سفیر ترکیه همچنین گفت: در تلاش هستیم که نشست بعدی شورای عالی همکاری های دو کشور را برگزار کنیم و در همین چارچوب انتظار می رود که آقای روحانی پیش از پایان سال جاری به ترکیه سفر کند.

همچنین ببینید

قطار استانبول تهران راه‌اندازی می‌شود

قطار استانبول تهران راه‌اندازی می‌شود خات نیوز- محمود واعظی رئیس دفتر ریاست جمهوری اسلامی و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *