صفحه اصلی / اسلاید شو / روز بازگشایی مدارس ترکیه

روز بازگشایی مدارس ترکیه

روز بازگشایی مدارس ترکیه

به گزارش خات نیوز روز بازگشایی مدارس ترکیه در سال 2018 و 2019، مدارس غیر دولتی 10 سپتامبر و مدارس دولتی ترکیه 17 سپتامبر روز دوشنبه خواهد بود ایرانیان عزیز می توانند با اقامت ترکیه فرزندان خود را در این مدارس ثبت نام کنند.

انواع مدرسه در ترکیه

شرایط ثبت نام در مدارس دولتی همانند مدارس ایران است، به این معنی که طبق مصوبه آموزش و پرورش تمام مدارس دولتی از یک سیستم آموزشی تعریف شده و مشخص پیروی میکنند. در تمام ترکیه از افراد ترک و غیره ترک هیچ گونه هزینه ای درطول تحصیل گرفته نمی شود.

فقط در بعضی موارد مدرسه کمک هزینه ناچیزی بنابه میل والدین دریافت می کنند، که نهایتاً این هزینه اجباری نمی باشد.

یکی از نکات بسیار مهم در مدارس دولتی این است که دانش آموز می بایست به مدرسه محل سکونت خود، طبق اجاره نامه خانه مراجعه کند.

مدارس خصوصی تُرک

شرایط ثبت نام در مدارس خصوصی تُرک همانند مدارس غیر انتفاعی ایران است، که این نوع مدرسه امکانات آموزشی بهتر و فعالیّتهای متنوع تر از  برنامه درسی دانش آموزان را داراست.

این فعالیّتها میتواند شامل یک یا دو نوع زبان خارجه ، موسیقی، هنر و ورزش به صورت تخصّصی تر و با امکانات بهتر از طرف مدرسه ارائه شود.

معمولاً  هزینه های مدارس خصوصی در ترکیه از سالیانه 15000 لیر تا 25000 لیر بسته به نوع مدرسه و خدمات می باشد. در مدارس خصوصی تُرک ،زبان تدریس و کتابها زبان تُرکی بوده و زبانهای خارجی دیگر به صورت تقویتی و بدون گرفتن هیچگونه هزینه اضافی به صورت درسهای فوق العاده به دانش آموزان ارائه می شود.

مدارس بین الملل

شرایط ثبت نام در مدارس بین الملل در ترکیه همانند مدارس اروپاییست ،که بعضاً این مدارس شعبه ای از مدارس خارج از ترکیه، در ترکیه می باشند ، که اساساً سیستم آموزشی آنها آمریکایی یا اروپایی بوده که از امکانات بسیار بالایی برخوردار می باشند.

زبان تدریس این نوع مدارس معمولاً انگلیسی ، آلمانی و فرانسه بوده و زبان تُرکی به صورت درسهای فوق العاده برای برقرار کردن ارتباط دانش آموز در محیط بیرون ارائه میشود.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد مدارس ترکیه لطفا با شمارهٔ زیر تماس بگیرید:

مترجم فارسی زبان:

مشاوره

جهت اقامت ترکیه

جهت ثبت نام در مدارس

جهت ترجمه مدارک رسمی‌

??Ofice :+902423230017

??Mobile:+905324229219

??Mobile:+989111555606

عضویت در کانال تلگرام کلیک کنید

همچنین ببینید

فروش ویژه محصولات 100% گیاهی siberian health

فروش ویژه محصولات 100% گیاهی siberian health سیبرین هیلث عرضه کننده محصولات صد در صد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *