صفحه اصلی / اسلاید شو /  ریتینگ سریال های تابستانی ترکیه 

 ریتینگ سریال های تابستانی ترکیه 

 ریتینگ سریال های تابستانی ترکیه 

خات نیوز- سریال درام خانه قلبم Canevim با بازی برن داملا ایلماز و آراس آیدین که در شبکه A TV پخش میشود در حال حاضر با ریتینگ خوب 5.19 موفق ترین سریال تابستانی ترکیه است و توانسته نظر بینندگان را به سوی خود جلب کند.

 

به گزارش خات نیوز سریال کمدی عشق پر زرق و برق ( Afili Aşk ) با بازی چائلار ارطغرل و بورجو اوزبرک که در شبکه Kanal D به روی آنتن میرود با اختلاف نه چندان زیاد دومین سریال موفق تابستانی است. این مجموعه در قسمت اول ریتینگ خوب 5.15 را کسب کرد.

سریال کمدی همه جا تو ( Her Yerde Sen ) با بازی فورکان اندیچ و آیبوکه پوسات که از شبکه FOX پخش میشود در قسمت اول ریتینگ نه چندان راضی کننده 4.00 را کسب کرد و باید دید که در قسمت دوم ریتینگش صعود خواهد کرد یا خیر.

– سریال درام هیچکس نمی داند ( Kimse Bilmez ) با بازی کرم جم و اوزگو کایا که در شبکه A TV پخش می شود شروع خوبی نداشت و ریتینگ ضعیف 3.92 را از آن خود کرد و باید دید که آیا در قسمت دوم تغییری در ریتینگ این مجموعه ایجاد خواهد شد یا خیر.

و در انتها سریال کمدی دروغ شیرینم ( Benim Tatli Yalanim ) با بازی فورکان پالالی و آصلی بکیر اوغلو که از شبکه STAR TV پخش می شود در قسمت نخست ریتینگ ضعیف 3.74 را کسب کرد.

همچنین ببینید

برکناری شهرداران 3 شهر ترکیه 

برکناری شهرداران 3 شهر ترکیه  به گزارش خات نیوز به نقل از دیلی صباح، وزارت کشور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *