صفحه اصلی / اسلاید شو / زیباترین زن جهان در سال ۲۰۱۹ برگزیده شد

زیباترین زن جهان در سال ۲۰۱۹ برگزیده شد

زیباترین زن جهان در سال ۲۰۱۹ برگزیده شد
خات نیوز- زوزیبینی تونزی از افریقای جنوبی به عنوان زیبا ترین بانوی جهان برگزیده شد و رسما به عنوان ملکه زیبایی جهان تاج گذاری شد. وی در جریان سخنرانی اش در مورد توانمندسازی کودکان و زنان صحبت کرد.

مراسم تاجگذاری ملکه زیبایی جهان
به گزارش خات نیوز زوزیبینی تونزی از افریقای جنوبی زیباترین زن جهان شد. وی که به تازگی برگزیده شده، با این عنوانش برای اولین بار در برابر رسانه ها ظاهر گردید.
روز یکشنبه در جریان مراسمی در آتلانتای ایالات متحده امریکا تاج ملکه زیبایی جهان رسما بر سر زیباترین بانوی جهان گذاشته شد. او توانست در ۶۸ امین دور رقابت های ملکه زیبایی جهان، مقام نخست را در میان ۹۰ بانوی زیبا از سراسر جهان از آن خودش سازد.
ملکه زیبایی جهان در سال ۲۰۱۹ در جریان سخنرانی اش به وضع کودکان افریقایی اشاره کرد و گفت: «اینکه امروز اینجا هستم و با این موها و رنگ جلد طبیعی که دارم، یعنی همانطوری که هستم، به عنوان ملکه زیبایی جهان تاج گذاری می شوم، یک جادوی واقعیست. امیدوارم این باعث لمس همه کودکانی شود که حالا مثل من بزرگ می شوند؛ کسانی که به آنها گفته شده زیبا نیستند.

وی همچنان بر نیاز توانمندسازی زنان و آموزش کودکان تاکید کرد. زوزیبینی تونزی اضافه کرد: آموزش نسل آینده بهترین راه برای پیشرفت است. من همیشه فکر می کنم اگر ما بزرگسالان حال شکست خورده ایم، شاید بتوانیم کاری بکنیم که وضع نسل آینده مان تغییر کند.
مرتبط: ملکه زیبایی ترکیه به خاطر یک پیام انترنتی لقبش را از دست داد
ملکه زیبایی جهان در سال ۲۰۱۹ و از مردان خواست تا برای برابری جنستی در جامعه، تلاش را از کانون خانوادگی آغاز کنند: ازهمه مردان را فرا می خوانم تا به پسران شان از همان خردسالی برابری جنسیتی را با دختران شان آموزش دهند، تا آنان به عنوان مردانی بزرگ شوند که ما واقعا در جامعه مان به آنها نیاز داریم.
این بانوی ۲۶ ساله ملکه زیبایی افریقای جنوبی هم هست. او از مردم کشورش به خاطر چهارماه تشویقی که از وی در رقابت بر سر عنوان ملکه زیبایی جهان کرده اند، سپاسگزاری کرد و گفت که هرگز در زندگی اش تا این حد حمایت نشده بود.
کاتریونا گری فیلیپینی که تاج ملکه زیبایی را بر سر زوزیبینی تونزی گذاشت، سال گذشته میلادی این عنوان و تاج را با خود به خانه برده بود.

منبع خبر

همچنین ببینید

یونان و ترکیه برای آغاز مذاکرات به توافق رسیدند

یونان و ترکیه برای آغاز مذاکرات به توافق رسیدند وزارت امور خارجه یونان از دستیابی به توافق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *