صفحه اصلی / اسلاید شو / سرقت اطلاعات هزاران کارت اعتباری بانکی در ترکیه

سرقت اطلاعات هزاران کارت اعتباری بانکی در ترکیه

سرقت اطلاعات هزاران کارت اعتباری بانکی در ترکیه
خات نیوز؛ اطلاعات مربوط به حدود ۵۰۰ هزار کارت اعتباری به سرقت رفته است و گفته می‌شود در بازار سیاه فضای مجازی اطلاعات هر کارت به قیمت یک تا سه دلار بفروش می‌رسد.
به گزارش خات نیوز هفته پیش نیز ادعا‌هایی مبنی بر سرقت اطلاعات کارت‌های اعتباری که در خرید‌های اینترنتی مورد استفاده قرار گرفته اند، مطرح شد. این بار ادعای مربوط به سرقت اطلاعات کارت‌های اعتباری ۴۶۳ هزار و ۳۷۸ کابر ترکیه‌ای که توسط منابع خارجی به میان انداخته شد به صورت موضوع روز رسانه‌های ترکیه درآمده است.
محققان سازمان امنیت سایبری «گراپ آی بی» با اعلام این خبر مدعی شدند: اطلاعات مربوط به این کارت‌ها در یکی از بزرگترین فروشگاه‌های کارت‌های بانکی و اعتباری در اینترنت سیاه (دارک وب) که «جوکر استش» نام دارد به معرض فروش گذاشته شده است.
گراپ آی بی از این سرقت به عنوان بزرگترین فروش اطلاعات کاربران بانکی ترکیه یاد کرده و گفته است: این اطلاعات بین تاریخ‌های ۲۸ اکتبر تا ۲۷ نوامبر در چهار مرحله و به ارزش کل حدود ۵۰۰ هزار دلار به فروش گذاشته شده است. گراپ آی بی افزود: اطلاعات لازم در خصوص این سرقت‌ها در اختیار مقامات ترکیه‌ای گذاشته شده است.

همچنین ببینید

مهاجرت خواننده پاپ مهراد جم به ترکیه

مهاجرت خواننده پاپ مهراد جم به ترکیه

مهاجرت خواننده پاپ مهراد جم به ترکیه مهراد جم یکی از خوانندگان پاپ کشور است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *