صفحه اصلی / ترکیه / آلانیا / سه مسیر جدید ماهان

سه مسیر جدید ماهان

سه مسیر جدید ماهان

برقراری سه مسیر خارجی جدید هواپیمایی ماهان از فرودگاه بین‌المللی امام(ره) 

سه مسیر جدید بین المللی در مسیرهای تهران – اسپارتا، تهران- لارناکا و تهران- تفلیس به زودی از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) راه اندازی می‌شود.

بعد از برنامه ریزی برای انجام ۶ مسیر بین المللی جدید از ایستگاه پروازی امام خمینی(ره) در مسیرهای تهران – منامه، تهران – مسکو، تهران – سن‌پترزبورگ، تهران – آتن، تهران – میلان و تهران – سوچی، سه مسیر جدید پروازی دیگر در مسیرهای تهران-اسپارتا (ترکیه)، تهران-لارناکا (قبرس) و تهران- تفلیس (گرجستان) از فرودگاه بین المللی امام خمینی به زودی توسط شرکت هواپیمایی ماهان راه اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در حال حاضر از بین ۶ مسیر بین المللی پروازهای سه مسیر تهران – منامه از ۲۴ اردیبهشت، پروازهای تهران – مسکو از ۷ خرداد و پروازهای تهران – سن پترزبورگ از ۱۴ خرداد راه اندازی شده است و سه مسیر تهران – آتن، تهران – میلان و تهران – سوچی نیز به زودی راه اندازی می‌شود.

علاوه بر این به تازگی انجام مسیرهای پروازی تهران-اسپارتا (ترکیه)، تهران-لارناکا (قبرس) و تهران- تفلیس (گرجستان) از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به زودی توسط شرکت هواپیمایی ماهان راه اندازی می‌شود.

طبق برنامه زمانبندی انجام پروازهای سه مسیر بین المللی مذکور از سوی شرکت هواپیمایی ماهان به بخش برنامه ریزی و هماهنگی پروازهای فرودگاه امام خمینی (TOC) پروازهای تهران – اسپارتا از ۲۵ خرداد و با انجام سه پرواز در هفته (دوشنبه، پنجشنبه و جمعه) راه اندازی می شود. پروازهای این مسیر در روزهای مذکور ساعت ۱:۱۵ دقیقه فرودگاه امام را به مقصد اسپارتا ترک می کند و ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه همان روز وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی می‌شود.

همچنین پروازهای تهران به مقصد لارناکا (قبرس) از روز ۲۸ خرداد با انجام دو پرواز در روزهای پنجشنبه و جمعه برقرار می‌شود. پروازهای این مسیر ساعت ۱۹:۱۵ از فرودگاه امام به مقصد لارناکا پرواز می‌کند و ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد روز بعد از مبدا لارناک وارد فرودگاه امام می‌شود.

مسیر بین المللی تهران – تفلیس گرجستان نیز از ۴ تیرماه در روزهای پنجشنبه راه‌اندازی خواهد شد. همچنین پروازهای این مسیر از ۱۷ تیرماه در روزهای شنبه و از ۲۲ تیرماه نیز در روزهای دوشنبه برقرار خواهد شد. بر اساس برنامه زمانبندی شده پروازهای این مسیر در روزهای مذکور ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه فروگاه بین المللی امام خمینی را ترک و ساعت ۱:۳۰ بامداد روز بعد وارد این فرودگاه می شود.

همچنین ببینید

تبریک رئیس‌جمهور ترکیه به مناسبت نوروز

تبریک رئیس‌جمهور ترکیه به مناسبت نوروز خات نیوز- رئیس جمهور ترکیه در پیام تبریکی به مناسبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *