صفحه اصلی / ترکیه / آنکارا / شرکت همزمان در دو نمایشگاه ترکیه

شرکت همزمان در دو نمایشگاه ترکیه

شرکت همزمان در دو نمایشگاه ترکیه
خات نیوز- مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان از شرکت همزمان ناصر رهسپار کارآفرین و هنرمند هرمزگانی در 2 نمایشگاه صنایع دستی در شهرهای آنکارا و مرسین ترکیه خبر داد.

به گزارش خات نیوز: رضا برومند امروز سه شنبه 10 دی با بیان این مطلب گفت: این نمایشگاه ها با عنوان Yilbaşi به مناسبت سال نو میلادی در آنکار پایتخت ترکیه و دیگر شهر بندری این کشور بنام مرسین از یکم تا 11 دی ماه در حال برگزاری است.

او با اشاره به اینکه در این نمایشگاه کشورهای ایران، ترکیه، سنگال، ترکمنستان و ارمنستان نیز حضور دارند، افزود: در این انواع صنایع دستی حصیری و لباس های محلی و رودوزیهای سنتی هرمزگان در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

ناصر رهسپار هنرمند سخت کوش هرمزگان نیز گفت: «این سی و ششمین نمایشگاه صنایع دستی خارجی است که در آن شرکت کرده ام.» او با اشاره به اینکه مقصد بعدی شرکت در یک نمایشگاه اروپایی خواهد بود، ادامه داد: با توجه به بازاریابی هایی که انجام داده ام توانسته ام بازار مناسبی برای صنایع دستی استان هرمزگان در کشور ترکیه پیدا کنم و به این نتیجه رسیده ام که اهالی شهرهای ساحلی و توریستی ترکیه علاقه بیشتری به صنایع دستی هرمزگان دارند.

رهسپار ادامه داد: رنگ آمیزی منحصر به فرد و قیمت مناسب و تنوع زیاد در صنایع دستی هرمزگان باعث شده که طرفداران خوبی بخصوص در کشور ترکیه و بین گردشگران این کشور داشته باشد.

هرمزگان امروز

همچنین ببینید

صبا راد مجری

صبا راد مجری حاشیه‌ای از ایران تا ترکیه

صبا راد مجری حاشیه‌ای از ایران تا ترکیه صبا راد متولد آبان ماه سال 1359 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *