صفحه اصلی / اسلاید شو / شناسایی قاچاق انسان در پوشش بار کنجد از مرز بازرگان به ترکیه

شناسایی قاچاق انسان در پوشش بار کنجد از مرز بازرگان به ترکیه

شناسایی قاچاق انسان در پوشش بار کنجد از مرز بازرگان به ترکیه

ماموران گمرک در تازه ترین عملیات مبارزه با قاچاق انسان موفق شدند یک پیرزن و یک پیر مرد را داخل یک کشنده چادری شناسایی کنند.

به گزارش خات نیوز به نقل از گمرک ایران؛ این افراد تبعه یکی از کشورهای همسایه هستند که در داخل بار تریلر مخفی شده بودند و قصد داشتند به صورت غیر قانونی و قاچاقی از مرز بازرگان وارد کشور ترکیه و راهی اروپا شوند.

ماموران گمرک بازرگان با بررسی اطلاعات محموله های ورودی به کمک سامانه های هوشمند به یک بار صادراتی کنجد که از لطف آباد بارگیری شده بود مشکوک می شوند و ماموران پس از بازرسی به کمک دستگاه های کنترلی متوجه پنهان شدن آنها در لا به لای گونی های کنجد می شوند.

ماموران گمرک فقط در سال 1395 موفق به کشف 480 مورد قاچاق انسان در گمرکات کشور شدند و این یازدهمین محموله قاچاق انسان است که ماموران گمرک امسال آن را کشف می کنند.

بنابراین گزارش؛ همچنین ماموران گمرک فرودگاه امام خمینی در جدیدترین عملیات مبارزه با مواد مخدر موفق شدند از داخل پاشنه چند جفت کفش مقادیری ماده مخدر شیشه کشف کنند .

ماموران گمرک با رصد اطلاعات و به کمک دستگاه های کنترلی ایکس ری متوجه این ترفند قاچاقچیان شده و پس از برش دادن پاشنه کفش ها موفق به کشف و ضبط ماده مخدر از نوع شیشه می شوند .

همچنین ببینید

سفیر تهران در آنکارا ترکیه را کشور دوست ایران خواند

سفیر تهران در آنکارا ترکیه را کشور دوست ایران خواند سفیر تهران در آنکارا، ترکیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *