صفحه اصلی / ترکیه / آنتالیا / فروشگاه فلورمار آنتالیا

فروشگاه فلورمار آنتالیا

فروشگاه فلورمار آنتالیا

همه کسانی که به ترکیه سفر می کنند با دیدن قیمت و کیفیت اجناس در مراکز خرید این کشور به خرید از این مراکز راغب می شوند، در آنتالیا علاوه بر تفریحات می توانید سرگرمی دیگری نیز برای خود محیا کنید: بازدید از مراکز خرید آنتالیا، این مراکز خرید علاوه بر فروشگاه های متعدد دارای سینما ، رستوران و مراکزی برای سرگرمی کودکان و بزرگسالان می باشد . فروشگاه فلورمار آنتالیا یکی از فروشگاه های جذاب آنتالیا است .

فروشگاه فلورمار آنتالیا نمایندگی این برند معتبر لوازم آرایشی و بهداشتی در این شهر است.

مسلما از سرگرمی های زنانه که لذت خاصی دارد، خرید لوازم آرایش است . اگر قصد خرید لوازم آرایشی در ترکیه ، با مارک معتبر را دارید و می خواهید از لوازمی با استاندارد خاص استفاده نمائید یا به عبارتی از جنس اصلی استفاده نمائید می توانید از این فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی فلورمار استفاده نمائید . فروشگاه های لوازم آرایشی فلورمار یکی از بهترین مراکز خرید ترکیه هستند که از سال ۱۹۷۰ دارای سابقه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی می باشند و از شیک ترین مراکز خرید آنتالیا به شمار میرود.

 

شعبات این فروشگاه در مرکز خرید ترا سیتی، مرکز خرید شی‌ مال، در خیابان کاپالی یول، مرکز خرید ارستا و همچنین در میگروس ۵ ام هم وجود دارند

flormar

همچنین ببینید

کنترل و درمان استرس با طب سنتی

کنترل و درمان استرس با طب سنتی استرس و مشغله های این روزهای مردم جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *