صفحه اصلی / ترکیه / آنکارا / مدیر جوان رادیو و تلویزیون ترکیه

مدیر جوان رادیو و تلویزیون ترکیه

مدیر جوان رادیو و تلویزیون ترکیه

آقای ابراهیم ارن (Ibrahim Eren)، متولد 1360 یک مدیر جوان ترکیه‌ای است که از سال 1396، مدیر سازمان رادیو و‌ تلویزیون ترکیه شده است.

گروه فرهنگی محمد سرشار: هشتمین همایش سالانه رسانه کودک سازمان رادیو و تلویزیون ترکیه (تی ار تی) در شهر استانبول برگزار شد. سه سال است که از بنده به‌عنوان مدیر شبکه کودک دعوت می‌شود تا با تقبل همه هزینه‌های سفر، اقامت و‌ پذیرایی از سوی میزبان، مهمان آنان باشم. شبکه‌های کودک کشورهای منطقه هم مهمان ترکیه‌ای‌ها هستند.

به گزارش خات نیوز، این همایش تخصصی، هرسال موضوع ویژه‌ای دارد. در سال 1395 بحث خشونت در برنامه‌های تلویزیونی کودک را بررسی کردند ؛ در سال 1396 موضوع کودکان مهاجر با تمرکز بر مهاجران سوری در دستور کارشان بود و امسال به مصرف رسانه‌ای کودک را می‌پردازند.

برگزاری این گروه همایش سالانه تخصصی بر عهده شبکه کودک ترکیه (TRT Çocuk) است.

در سال‌های گذشته، نکات مهم این تجربه را در شورای مدیران شبکه کودک و جلسات داخلی دیگر مطرح می‌کردم. امسال تلاش می‌کنم در اینجا هم تجربه حضورم را بنویسم.

سازمان رادیوتلویزیون ترکیه (TRT) در سال 1343 تأسیس‌شده و مرکزش در شهر آنکارا است. این سازمان رسانه‌ای دولتی، حدود ۱۵ شبکه تلویزیونی ملی و بین‌المللی دارد و هفتاد درصد بودجه‌اش از عوارض برق و فروش تلویزیون تأمین می‌شود.

همچنین ببینید

روزنامه‌های امروز ترکیه

روزنامه‌های امروز ترکیه

روزنامه‌های امروز ترکیه افزایش میزان ابتلا به کرونا تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *