صفحه اصلی / اسلاید شو / مسابقات کاپ اروپا

مسابقات کاپ اروپا

مسابقات کاپ اروپا 

ترکیه برای استقرار ورزشکاران رفتینگ در هتل برنامه ریزی نکرده است

کشور ترکیه در حالی میزبانی این دوره از مسابقات کاپ اروپا را بر عهده دارد که علی رغم تمام برنامه ریزی های به عمل آمده متاسفانه برنامه مناسبی برای پذیرش بازیکنان به چشم نمی خورد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که قرار بود صبح امروز پذیرش از بازیکنان و کادر تیم ایران انجام شود متاسفانه نحوه پذیرش تیم، مناسب نبود و به سبب عدم برنامه ریزی در هتل هنوز پس از گذشت چند ساعت از ورود ورزشکاران ایرانی به این کشور اقدامی برای اقامت و جایگزین شدن ورزشکاران تعیین نشده است.

این موضوع در حالی است که بر اساس برنامه اعلامی قرار بود بازیکنان ساعت ۱۰ صبح برای تمرین در رودخانه حاضر شوند و با توجه به این موضوع متاسفانه هنوز هیچ یک از بازیکنان نتوانسته اند استراحت لازم را داشته باشند و برای ترین در محل مسابقات حاضر شوند.

یکی از نکاتی که در خصوص مسابقات رفتینگ دارای اهمیت است این است که ورزشکاران باید پیش از برگزاری مسابقات با محیط و نوع آب آشنا باشند و تست مسیر یکی از نکات مهم در برگزاری مسابقات است.

البته تلاش مسئولین ایران بر این است تا با استفاده از این فرصت برخی از نکات را به ورزشکاران اعلام کنند و تا کنون چند جلسه برگزار شده است.

همچنین ببینید

تبریک رئیس‌جمهور ترکیه به مناسبت نوروز

تبریک رئیس‌جمهور ترکیه به مناسبت نوروز خات نیوز- رئیس جمهور ترکیه در پیام تبریکی به مناسبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *