صفحه اصلی / اسلاید شو / هیات تجاری و فناوری ایرانی به ترکیه می‌رود

هیات تجاری و فناوری ایرانی به ترکیه می‌رود

هیات تجاری و فناوری ایرانی به ترکیه می‌رود

خات نیوز- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در راس یک هیات تجاری فناوری ایرانی متشکل از مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی، به ترکیه می روند.

به گزارش خات نیوز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اول تا سوم بهمن‌ماه امسال، کشور ترکیه میزبان ۱۰۰ نماینده از شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی می‌شود. در این هیات تجاری نمایندگانی از شرکت‌های خلاق، فناور و دانش‌بنیانی حضور دارند که با هدف ایجاد و توسعه روابط بین‌المللی و توسعه صادرات محصولات دانش‌بنیان ایرانی به کشور ترکیه سفر می‌کنند. برگزاری نشست مشترک میان شرکتهای دانش بنیان ایرانی و شرکتهای ترکی متناظر و بازدید از مراکز فناوری و صنعتی این کشور از اهداف اصلی سفر به کشور ترکیه است.

در این هیأت که با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی به ترکیه می‌روند، نمایندگانی از شرکت‌های فعال حوزه‌های فناوری به‌بویژه فناوری اطلاعات و ارتباطات، سلامت، تجهیزات و ماشین‌آلات و مواد پیشرفته حضور دارند.

این سفر در ادامه سفرهای معاون علمی و فناوری رییس جمهور به کشورهای دارای تعامل سازنده با ایران صورت می‌گیرد. سفری که رهاورد آن توسعه ارتباطات علمی و فناورانه با دیگر کشورها و رونق دادن به بازار فروش شرکت‌های دانش‌بنیان است.

همچنین ببینید

طرز تهیه شیرینی تاتلی شانه ترکیه 

طرز تهیه شیرینی تاتلی شانه ترکیه 

طرز تهیه شیرینی تاتلی شانه ترکیه  به گزارش خات نیوز، شیرینی تاتلی شانه به جرات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *