صفحه اصلی / ترکیه / استانبول / پسران طلایی تورنمنت وارد ترکیه شدند

پسران طلایی تورنمنت وارد ترکیه شدند

پسران طلایی تورنمنت وارد ترکیه شدند

تیم فوتبال پسران طلایی ایران با هم گروهی تیم های قدرتمند اروپایی، برای برگزاری تورنمنت جهانی روز جمعه وارد ترکیه شدند.

به گزارش خات نیوز، تورنمنت جهانی استانبول ترکیه با حضور 26 تیم از 11 کشور مختلف از اول تا سوم اردیبهشت جاری برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال پسران طلایی ایران به عنوان تنها نماینده ایران در این رقابت‌ها حضور دارد، این تیم به ترتیب حسام میر ترابی، علیرضا محمدی شیر کلایی، محمد صالح احمدی و آرمان اشرفی از تهران و علی سجودی، نیما محمد نیا، ابوالفضل نوری زاده، علی شعبانی، امیر محمد بشیری، امیر حسین علیپور و مهدی آقایی قازانچایی از تبریز در رده سنی زیر 12 سال در این رقابت‌ها شرکت می ‌کند.

پسران طلایی ایران در این رقابت‌ها با تیم‌های گالاتاسرای، سیواس اسپور، بارسلونا، کونیا اسپور، آتلتیک اسپور ترکیه و تیم گورنیکا قهرمان کشور لهستان هم ‌گروه شده که با توجه به عملکرد حریفان پسران طلایی، گروه نماینده ایران گروه مرگ لقب گرفته است.

آنچه مسلم است حضور تیم‌های پایه ایران در رقابت‌های جهانی و بین ‌المللی می‌ تواند زمینه‌ ساز حضور بازیکنان با استعداد فوتبال ایران در فوتبال اروپا باشد چرا که مدیران استعدادیاب باشگاه‌های فوتبال جهان هم برای ارزیابی بازیکنان با استعداد در چنین تورنمنت‌هایی حضور پیدا می‌ کنند.

آکادمی پسران طلایی ایران با مدیریت برادران یوسفی پیش‌ تر در مسابقات ازمیر کاپ ترکیه، بانسکو کاپ بلغارستان، مسابقات تفلیس گرجستان و آنتالیا ترکیه شرکت کرده و جزو تیم های برتر مسابقات بودند.

٩٨۵٣/6183

همچنین ببینید

نرخ ارز و طلا در بازار آزاد استانبول

نرخ ارز و طلا در بازار آزاد استانبول دلار آمریکا و یورو امروز در بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *