صفحه اصلی / ترکیه / استانبول / پلیس ترکیه عملیات رد جسد جمال خاشقجی به جنگل استانبول گسترش داد

پلیس ترکیه عملیات رد جسد جمال خاشقجی به جنگل استانبول گسترش داد

پلیس ترکیه عملیات رد جسد جمال خاشقجی به جنگل استانبول گسترش داد

پلیس ترکیه عملیات جستجوی خود را برای یافتن بقایای جسد جمال خاشقجی، روزنامه نگار ناپدید شده سعودی به یک جنگل در نزدیکی استانبول و شهری در کناره دریای مرمره گسترش داد.

جنگل زدن رد قاتلان خاشقجی هنگام از بین بردن بقایای جسد

به گزارش خات نیوز، خبرگزاری رویترز به نقل از مقام‌های آگاه ترکیه بازرسان در جریان تحقیقات خود از ساختمان کنسولگری و اقامتگاه کنسول عربستان سعودی نمونه برداری‌های گسترده‌ای کرده‌اند. به گفته این منبع، کار برای تشخیص دی‌ان‌ای جمال خاشقجی از این نمونه‌ها به زودی به نتیجه می‌رسد.

این منابع می‌گویند قاتلان آقای خاشقجی احتمالا برای از بین بردن بقایای جسد وی به جنگل بلگراد یا مزرعه‌ای در نزدیکی شهر یالوا در 90 کیلومتری در حومه استانبول رفته‌اند.

مقام‌های پادشاهی سعودی کماکان منکر اطلاع از وضعیت این روزنامه نگار منتقد هستند که ظاهرا از کنسولگری عربستان خارج نشده است. ناپدید شدن و احتمالا قتل آقای خاشقجی، باعث شده تا جامعه جهانی فشار سنگینی بر ریاض برای تحقیق درباره این جنایت و مجازات عاملان بیاورد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز پنج‌شنبه اعلام کرد که به نظر وی آقای خاشقجی کشته شده است. وی گفت که اگر این فرضیه درست باشد، واشنگتن عربستان سعودی را «به شدت تنبیه خواهد کرد.

همچنین ببینید

فروش ویژه محصولات 100% گیاهی siberian health

فروش ویژه محصولات 100% گیاهی siberian health سیبرین هیلث عرضه کننده محصولات صد در صد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *