صفحه اصلی / اسلاید شو / کاراته‌کای تیم ملی ایران مقابل حریف ترکیه‌ای شکست را پذیرفت

کاراته‌کای تیم ملی ایران مقابل حریف ترکیه‌ای شکست را پذیرفت

کاراته‌کای تیم ملی ایران مقابل حریف ترکیه‌ای شکست را پذیرفت

خات نیوز- کاراته‌کای سبک وزن تیم ملی بانوان ایران با قبول شکست مقابل حریف ترکیه‌ای خود، از رسیدن به فینال لیگ جهانی کاراته بازماند.

به گزارش خات نیوز، در ادامه رقابت های لیگ جهانی کاراته که در سالن پیردوکوبرتن شهر پاریس جریان دارد، در وزن 50- کیلوگرم سارا بهمنیار دور نخست استراحت داشت و سپس آندره آ استانکو از رومانی را 5 بر 1 شکست داد. این کاراته کا ایرانی در ادامه برابر صوفیا بودریانه از کشور فرانسه 7 بر 3 صاحب برتری شد. بهمنیار سپس با پیروزی برابر شارا هوبریچ از آلمان با رأی داوران راهی مرحله نیمه نهایی شد.

وی برای رسیدن به دیدار نهایی «سراب اوزچلیک» از ترکیه دارنده طلا و برنز جهان، سه طلا، دو نقره و چهار برنز قهرمانی اروپا را پیش رو داشت و در نهایت با نتیجه 3 بر 0 به این حریف باخت تا برای کسب مدال برنز در دیدار رده بندی تلاش کند.

همچنین امیر مهدیزاده در وزن 67- کیلوگرم دور نخست با نتیجه یک به 3 برابر رافیض حسن اف از آذربایجان شکست خورد.

در همین وزن امیررضا میرزایی هم 3 به 6 به برون براک ار کرواسی باخت. این دو کاراته کا برای رسیدن به گروه شانس مجدد باید منتظر فینالیست شدن رقبای خود از آذربایجان و کرواسی باشد.

در مبارزات امروز صبح فاطمه صادقی و نگین باقری در کاتای انفرادی و علی مسکینی در کومیته وزن 60- کیلوگرم از دور رقابتها حذف شدند.

منبع خبر

همچنین ببینید

مهمترین عناوین خبری روزنامه های ترکیه

مهمترین عناوین خبری روزنامه های ترکیه قلیچداراوغلو قوۀ قضاییه ترکیه را بدلیل سیاسی شدن مورد انتقاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *