صفحه اصلی / اسلاید شو / کار دیوانه وار مرد ترکیه ای با انگشتر الماس

کار دیوانه وار مرد ترکیه ای با انگشتر الماس

کار دیوانه وار مرد ترکیه ای با انگشتر الماس
خات نیوز- مردی 54 ساله در یکی از جواهر فروشی های ترکیه انگشتر الماس گرانقیمتی را دید و با دیدن آن جواهر چنان از خود بی خود شد که دست به اقدامی پردردسر برای خود زد.

به گزارش خات نیوز : یک مرد ایرلندی که در یکی از مغازه های جواهر فروشی ترکیه یک حلقه بسیار گران قیمت الماس را بلعیده است، اخیرا به دادستان گفته است که زمان انجام این کار ، در خودش نبوده است و در یک لحظه که الماس زیبا را دیده است، از خود بیخود شده است.
یان کمپبل که تعطیلات خود را در مارماریس ترکیه سپری میکرد، در چهارم اکتبر 2018 بعد از قورت دادن این انگشتر 40 هزار دلاری دستگیر شد.
شاهدان عینی به پلیس گفتند:که این مرد در کمال نا امیدی، جواهر را بلعیده است و بعد متوجه شده است که میخواهد آن را ببرد و بدزدد، یعنی در ابتدا چنین قصدی نداشته است.
دادستان به پلیس دستور داد تا دزد را به بیمارستان محلی منتقل کنند،جایی که به او مسهل بدهند تا حلقه الماس را به طور طبیعی دفع کند.رسانه های ترکیه اعلام کردند که جواهر دفع نشده است و در معده گیر کرده و باید از طریق جراحی برداشته شود.
این مرد 54 ساله ایرلندی دو روز در این بیمارستان مارماریس مسهل مصرف میکرد، آب زیادی مینوشید، میدوید و میپرید تا به دفع انگشتر از طریق دستگاه گوارش کمک کند اما هیچ یک از این کارها جواب نداد تا در نهایت، بعد از 36 ساعت توریست موافقت کرد تا برای برداشتن جواهر از عمل جراحی استفاده کنند.
مقامات ترکیه این پرونده جنایی را همچنان باز گذاشته اند و در هفته اخیر،رسانه های محلی برخی نقل قول های بسیار باور نکردنی را از وی به دادستان گزارش دادند.

یان کمپبل در مورد این رفتار عجیبش گفت :من زمانی که الماس را دیدم، از خود بیخود شدم. جواهر فروش چیزی به من میگفت اما هیچ یک را نمیتوانستم بشنوم، گویا اصلا در آنجا حضور نداشتم. زمانی که به خود آمدم و آگاه شدم فهمیدم که حلقه را درون جیبم پنهان کردم و زمانی که جواهر فروش دنبال آن میگشت، سریع قورتش دادم.
او همچنین اشاره کرد که این عمل وی ناشی از غم از دست دادن همسرش نیز بوده است . همسر او در یک حادثه تصادف اتومبیل، جان خود را از دست داده بود و حلقه عروسیش نیز گم شده بود بنابراین هر زمانی که یک حلقه را میبیند ،تمایل زیاد به برداشتن آن پیدا میکند. متاسفانه در نهایت دادستان این توضیحات وی را نپذیرفت و کمپبل همچنان با اتهامات مواجه است و دادگاه در حال بررسی وضعیت وی می باشد.

منبع خبر

همچنین ببینید

اعمال محدودیت‌های کرونایی در استانبول

معاف بودن توریست‌ها از رعایت تدابیر کرونایی در ترکیه

معاف بودن توریست‌ها از رعایت تدابیر کرونایی در ترکیه خات نیوز- بر اساس اعلام وزارت کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *