صفحه اصلی / ترکیه / آنتالیا / کلاهبرداری با باشگاه‌ خیالی با نام تیم فوتبال سامی اسپور آنتالیا

کلاهبرداری با باشگاه‌ خیالی با نام تیم فوتبال سامی اسپور آنتالیا

کلاهبرداری با باشگاه‌ خیالی با نام تیم فوتبال سامی اسپور آنتالیا

به گزارش خات نیوز یکی‌ دیگر از باشگاه‌های خیالی با نام تیم فوتبال سامی اسپور آنتالیا که با نام ورزش دست به کار کثیف کلاه برداری میزنند و با فریب بازیکنان جوانی که با هزاران امید از شهرهای ایران در تیمی دست چندمی بازی‌ میکنند را انتخاب کرده و با فریب اینکه در تیم‌های فوتبال ترکیه و اروپا شما از طرف ما ترانسفر می‌‌شوید و علی الحساب مبلغ 100.000 هزار لیر دریافت خواهید کرد که با شما (بازیکن) قراداد خواهند بست و الان شما باید علی الحساب مبلغ 25.000 لیر به حساب ما واریز کنید تا این ترانسفر انجام شود لازم به ذکر است که باشگاه مود نظر خیالی می‌باشد و فقط برای فریب دادن برنامه ریزی شده است اما راستش را بخواهید، یک بازار عرضه و تقاضاست. گروهی از پدر و مادرهای جوگیر و گروهی  سودجو. ما به رسم امانت و تا زمان صدور حکم قطعی این نام و نام‌های دیگر را منتشر نمی‌کنیم.

این قصه تلخ شاید روایت خیلی از شما پدر و مادرهایی باشد که در دوره بچگی خودتان اگر می‌خواستید به دنبال فوتبال بروید، پدر و مادرهایتان به زور کتک هم شده مانع‌تان می‌شدند. س.م  پسر جوانی که با هزار آرزو از ایران به آنتالیا آماده بود در شوک بود نه باشگاهی بود و نه ترانسفری به تیم باشگاهی نه راه رفت و نه راه برگشت داشت س.م یکی از هزاران نفری است که هر ساله فریب می‌خورند. فریبی که بخشی از آن بی‌شک حاصل اشتباهات هیات فوتبال است. این بدبختی فوتبال ماست.

حالا این خانواده از فوتبال متنفرند و دارند می‌دوند دنبال پولشان. اما باز نه برخوردی جدی با این سودجوها می‌شود و نه قرار است خانواده‌ها عبرت بگیرند. خانواده‌هایی که بچه‌هایشان اگر یک نوک پا به توپ بزند، او را رونالدو یا مسی کوچولو می‌نامند و همه زندگی‌شان را به پایش می‌ریزند تا شاید پولدار شوند.

 

سری به مدارس فوتبال بزنید و ببینید بچه‌هایی را که ده‌ها کیلو اضافه وزن دارند اما مربیانشان آنها را ستاره می‌نامند تا قند در دل والدینشان آب شود و بیشتر برای رونالدوهای‌شان هزینه کنند.

کاش همه کمی بیشتر مراقب باشیم

خات نیوز برای جویا شدن موضوع همراه با مسئولین اکادمی فوتبال در آنتالیا به فدراسیون فوتبال ترکیه مراجعه کردیم و تیمی با نام تیم فوتبال سامی اسپور آنتالیا وجود نداشت اگر پیشنهادی از تیمی یا مدرسه فوتبال دارید میتوانید استعلام بگیرید تا شما هم پشیمان نشوید.

لطفا جهت ترانسفر یا ثبت نام در تیم‌های خارجی‌ حتما با اشخاص حقیقی‌ و معتبر در تماس باشید.

همچنین ببینید

مسافران پرواز مشهد استانبول سرگردان

مسافران پرواز مشهد استانبول سرگردان مسافران پرواز مشهد- استانبول بعد از ۱۹ ساعت سرگردانی هم‌چنان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *