صفحه اصلی / اسلاید شو / گزینه سرمربیگری استقلال

گزینه سرمربیگری استقلال

گزینه سرمربیگری استقلال گفت: زادار این پتانسیل را دارد که سریع به لیگ برتر بازگردد.

به گزارش خبر گذاری فوتبال ایران پارس

 ایگور استیماچ که بامداد امروز همراه برانکو ایوانکوویچ در پرواز استانبول  دیده شد  قرار است با باشگاه استقلال مذاکره کند.

وی در مصاحبه با رسانه های کرواسی اظهار داشت: من چند پیشنهاد خارجی دارم، اما تصمیم گرفتم که صبر کنم و به خوبی امکانات شهر را بررسی کنیم و درباره انگیزه ها بیشتر  بدانم. من به عنوان یک مربی به اولین چیزی که اهمیت می دهم شرایط کار کردن است. هیچ گاه دستمزد برایم بیشترین اهمیت را نداشته است.

او در پاسخ این سوال که آیا حاضری مربی زادار در دسته دو هم بشوی گفت: با افتخار، چون در حال حاضر محیط مناسب تری از زادار وجود ندارد. زادار باید اولین هدفش راهیابی به لیگ یک باشد و شرایطی  فراهم کند که اگر به هدفش رسید بتواند در این لیگ بماند. بودجه 10 میلیونی می تواند تضمینی برای این هدف باشد .به نظر من زادار این پتانسیل را دارد که سریع به لیگ برتر  بازگردد.

صحبت های بعدی درباره علامت سوواستیکا بود که در بازی کرواسی در انتخابی یورو  2016 روی  زمین ظاهر شده بود: متاسفم. خیلی متاسفم که این اتفاق افتاد. اگر قرار باشد کسی مسئولیت این موضوع را قبول کند طبیعی است که فدراسیون فوتبال باید خودش را مقصر بداند.

منبع: قطر

همچنین ببینید

یانال سرمربی تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه شد

یانال سرمربی تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه شد ارسون یانال به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *