صفحه اصلی / اسلاید شو / یارانه 6 میلیون ایرانی حذف شد

یارانه 6 میلیون ایرانی حذف شد

یارانه 6 میلیون ایرانی حذف شد

مسئولان سازمان هدفمندی یارانه‌ها می‌گویند اطلاعی از زمان واریز یارانه نقدی خردادماه ندارند.

یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی که معمولا بین روزهای بیستم تا بیست و دوم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شد، برای خردادماه هنوز واریز نشده، این در حالی است که مسئولان سازمان هدفمندسازی یارانه ها نسبت به زمان واریز یارانه نقدی این ماه اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.

بر این اساس سرنوشت واریز یارانه نقدی خردادماه در ابهام است و با وجود اینکه تنها یک هفته به پایان خردادماه باقی مانده، تاکنون زمان واریز یارانه مرحله پنجاه و دوم مشخص نشده است و مردم دست خالی از پای خودپردازها باز می‌گردند.

البته ماه گذشته دولت ساعت ۲۴ پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه یارانه نقدی را واریز کرد اما چند روز قبل از آن زمان واریز را اعلام و اطلاع رسانی کرده بود اما این بار نه تنها اطلاع رسانی صورت نگرفته است بلکه مسئولان سازمان هدفمندسازی یارانه ها در مورد زمان واریز آن اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.

این در حالی است که برنامه امسال دولت حذف ۶ میلیون ثروتمند از فهرست یارانه بگیران اعلام شده و براساس آمارهای اعلامی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر از فهرست یارانه بگیران نقدی حذف شده اند.

به گزارش ایرانیان ترکیه به نقل از مهر، تلاش‌های خبرنگار برای ارتباط با مسئولان سازمان هدفمندی یارانه ها تاکنون بی نتیجه مانده است.

به هر حال باید دید یارانه نقدی هم به سرنوشت بنزین سهمیه‌ای دچار می‌شود تا به صورت ناگهانی دیگر به حساب میلیون‌ها ایرانی واریز نشود یا اینکه دولت هنوز اعتباری نیافته است تا به واریز یارانه نقدی خرداد به حساب سرپرستان خانوار اقدام کند.

همچنین ببینید

تبریک رئیس‌جمهور ترکیه به مناسبت نوروز

تبریک رئیس‌جمهور ترکیه به مناسبت نوروز خات نیوز- رئیس جمهور ترکیه در پیام تبریکی به مناسبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *