از 15 ماه تا 5 سال زندان جریمه رونالدو

از 15 ماه تا 5 سال زندان جریمه رونالدو

?از 15 ماه تا 5 سال زندان، جریمه رونالدو در صورت اثبات فرار مالیاتی

به گزارش خات نیوز جزئيات جدیدی که از بیانیه مقامات وزارت دارایی اسپانیا به دست آمده نشان می‌دهد، میزان تخلف مالیاتی رونالدو 15 میلیون یورو بوده است. طبق بیانیه‌ای که به تازگی چند تن از مقامات وزارت دارایی اسپانیا منتشر کرده‌اند، کریستیانو رونالدو به دلیل تخلف مالیاتی احتمالی که بین سال‌های 2011 تا 2013 انجام داده می تواند از 15 ماه تا 5 سال به زندان محکوم شود.

به گزارش marca، پرونده تخلف مالیاتی رونالدو هر بار وارد فاز جدیدی می‌شود. ظهر امروز بود که خبر رسید اداره مالیات اسپانیا تحقیقاتش را تکمیل کرده و نتیجه را به دادستانی گزارش داده است. در آن زمان شایعات حاکی از فرار مالیاتی 8 میلیون یورویی رونالدو داشت اما حالا خبر رسیده رقمی که فوق ستاره پرتغالی از پرداخت آن به اداره مالیات اسپانیا سر باز زده، 15 میلیون یورو بوده است.

در بیانیه‌ای که ساعتی پیش مقامات وزارت دارایی اسپانیا منتشر کردند، ضمن حمایت از تشکیل پرونده‌ای برای رسیدگی به این موضوع، از دادستان به دلیل طولانی شدن تحقیقات عذرخواهی کردند و مدعی شدند مبلغی که رونالدو در سال 2014 پرداخت کرده، تنها پاسخگوی مالیات درآمدهای سال 2011 اوست و در واقع این بازیکن مالیات درآمدهای دو سال بعدش را پرداخت نکرده است. تخلفاتی که هر کدام دو تا سه سال زندان به همراه دارند. این یعنی در بدترین حالت، دادستانی درخواست 5 سال حبس برای رونالدو می‌کند.

اما اگر دادستان تصمیم بگیرد با توجه به نوع رفتار و اقدامات خاطی، از بند کاهش محکومیت به یک چهارم استفاده کند، رونالدو به 15 ماه زندان محکوم خواهد شد که می‌تواند به دلیل نداشتن سابقه کیفری و حکم زیر دو سال، آن را با پرداخت مبلغی بخرد و به زندان نرود. این پرونده پیچیده حالا همه چیز را به دادستان واگذار کرده است. اگر او تایید کند که رونالدو مرتکب فرار مالیاتی شده، دردسرهای فوق ستاره پرتغالی آغاز خواهد شد.

منبع خبر

همچنین ببینید

اجلاس عالی دیپلماسی در آنتالیا برگزار می شود.

اجلاس عالی دیپلماسی در آنتالیا برگزار می شود.

اجلاس عالی دیپلماسی در آنتالیا برگزار می شود. خات نیوز – شرکت هیات بلندپایه وزارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *