اقدام چوپان برای گوسفندان مورد تشویق همه قرار گرفت

اقدام چوپان برای گوسفندان مورد تشویق همه قرار گرفت.

به گزارش خات نیوز چاگرین که با دامپروری در منطقه ایپکیولوی وان امرار معاش می کرد، به خاطر کاری که پس از قطع شدن پای گوسفندش انجام داد، قدردانی شد. فرمال که تسلیم نشد، پس از مشورت با محیط اطرافش، پاهای مصنوعی برای گوسفندانش درست کرد. گوسفند کوچک اکنون با پای مصنوعی خود در چمنزارها می دود.

یک کشاورز به نام Ferzende Çagrın که در محله Halilaga در منطقه بورسا زندگی می کند، برای گوسفندش که پایش از زانو شکسته است، پروتز ساخته است. دوغرون با اشاره به اینکه حدود 55 گاو کوچک در دامپروری دارد که به عنوان یک سرگرمی شروع کرده است، گفت که از این راه امرار معاش می کند.

او می تواند راه برود، بدود

اوگون با بیان اینکه گوسفند تازه با پای مصنوعی به دنیا آمده است، گفت: “او با گله راه می رود، می تواند بدود و باردار است. وقتی او را با پای شکسته دیدم خیلی درد گرفت. خیلی ناراحت شدم. اگر اگر شخص دیگری بود، او آن را ذبح می کرد. حداقل 40 نفر به من گفتند که حیوان را «برش»، اما من آن را ذبح نکردم. اکنون بسیار خوشحالم. می خواهم از همه کسانی که کمک کردند تشکر کنم.

ودات آتلی، عکاس طبیعت، که برای بررسی پای مصنوعی گوسفند آمده بود، گفت: “من دوست حسن کیزیل هستم، دامپزشک داوطلبی که واکر و پروتز برای حیوانات معلول می سازد. اگر حیوان فقیری در منطقه وجود داشته باشد، آنها معمولاً به من زنگ می زنند، من هم برای بررسی پروتزهای حسن حوکا را سر می زنم. او گفت: “امروز برای معاینه آمدم، گوسفند خوب و بسیار خوب می دود، اسمش “دینو” بود، از این منظره ای که دیدم خوشحال شدم.

همچنین ببینید

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت!

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *