برنامه جدید از کانال دی ترکیه پخش شد

برنامه جدید از کانال دی ترکیه پخش شد

خات نیوز- برنامه جدید آهنگ‌ها را برای ما خواند از کانال دی ترکیه پخش شد.

برنامه جدید از کانال دی ترکیه پخش شد

به گزارش خات نیوز برنامه جدید و موزیک زیبای ترکی از کانال دی ترکیه از این هفته پنجشنبه‌ها پخش خواهد شد لحظات احساسی در این برنامه که آدرس جدید سرگرمی و موسیقی است ، تجربه شدند. سه نام اصلی برنامه در مورد خاطرات خود در مورد مسلم بابا صحبت کردند. در آن لحظه ، سیبل جان نتوانست جلوی اشکهایش را بگیرد. در برنامه ای که به مدت سه ساعت و نیم به طول انجامید ، سیبل جان ، هاکان آلتون و هوسنو با هماهنگی و همچنین موسیقی و انرژی مورد توجه قرار گرفتند. یک ارکستر قوی در محیط خیره کننده سه نام را همراهی می کرد.

در این برنامهٔ زیبا پرستاران بهداشت فراموش نشدند ، متخصصان مراقبت های بهداشتی که در دوره های همه گیری در خط مقدم تلاش می کردند فراموش نشدند. عضو کمیته علمی پروفسور دکتر. آتش کارا و پزشک فوریت های پزشکی آهنگی را به نمایندگی از متخصصان مراقبت های بهداشتی درخواست کردند. آهنگ های فراموش نشدنی “نیلوفر” و “ببخش” برای متخصصان مراقبت های بهداشتی با تفسیر مسلم گورسس خوانده شدند. این برنامه همچنین توجه زیادی را در شبکه های اجتماعی به خود جلب کرد. هشتگ ŞarkılarBiziSöyler# و سه مجری برنامه تا ساعت ها در میان رسانه های اجتماعی که بیشترین صحبت در مورد آنها وجود داشت ، باقی ماندند.

کانال د یک شبکه تلویزیونی در سراسر ترکیه است. سرمایه‌دار این شبکه آیدین دوغان است که مالک چندین شبکه دیگر مانند ت و 2 نیز است. همچنین این شبکه به صورت جهانی در اروپا به صورت آنلاین پخش می‌شود. اولین شبکه اچ دی در ترکیه کانال دی اچ دی است. در ۱۸ فوریه ۲۰۰۷، یک شبکه تلویزیونی به همین نام در رومانی ساخته شده‌است که این شبکه به کانال دی ترکیه مربوط نیست.

انتهای پیام

همچنین ببینید

به گزارش خات نیوز

بانک مرکزی ترکیه استفاده از ارزهای دیجیتالی را ممنوع کرد

بانک مرکزی ترکیه استفاده از ارزهای دیجیتالی را ممنوع کرد بانک مرکزی ترکیه استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *