تا چند روز دیگر 5 میلیارد دلار در بانک مرکزی واریز می کنیم

وزیر دارایی اعلام کرد! تا چند روز دیگر 5 میلیارد دلار در بانک مرکزی واریز می کنیم

محمد الجدان، وزیر دارایی ترکیه، پس از انتشار اخباری مبنی بر سرمایه گذاری 5 میلیارد دلاری عربستان سعودی در بانک مرکزی جمهوری ترکیه در روزهای گذشته، گفت: طی چند روز آینده 5 میلیارد دلار در بانک مرکزی ترکیه سرمایه گذاری خواهیم کرد. به زودی این اتفاق خواهد افتاد. ما بین خود و ترکیه تصمیم گرفته ایم.”

عربستان سعودی و ترکیه بهبود روابط دوجانبه بین دو کشور همکاری های جدیدی را با خود به همراه دارد. وزیر عربستان سعودی از تحول مهمی در حوزه مالی بین دو کشور خبر داد.

“به زودی”

دارایی و مالیه و سرمایه گذاری وزیر الجدان، کشور بانک مرکزی کشور ترکیه با بیان اینکه بحث سرمایه گذاری 5 میلیارد دلاری در ترکیه تا چند روز دیگر ممکن است انجام شود، گفت: به زودی این اتفاق می افتد، ما بین خود و ترکیه تصمیم گرفته ایم.

پیشرفت بزرگی در روابط ما با ترکیه وجود دارد

الجدان همچنین در خصوص تحولات دو کشور گفت: پیشرفت های زیادی در روابط ما با ترکیه وجود دارد و آرزو داریم فرصت های سرمایه گذاری در ترکیه و سایر کشورها داشته باشیم.

اخبار در نوامبر منتشر شد

پس از آن که شایعاتی مبنی بر چنین توافقی بین دو کشور در ماه نوامبر مطرح شد، عربستان سعودی وزارت دارایی این سخنگوی در 22 نوامبر بیانیه ای را به رویترز ارائه کرد. وزیر امور خارجه تصریح کرد که مذاکرات دو کشور در مورد افتتاح حساب سپرده در مرحله نهایی است.

 

همچنین ببینید

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت!

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *