تحقیقات پس از جنایات در پناهگاه حیوانات در قونیه آغاز شد!

تحقیقات پس از جنایات در پناهگاه حیوانات در قونیه آغاز شد! 2 مظنون بازداشت شدند.

تصاویری از یک افسر در قونیه که با بیل به سگ ها می زند و آنها را یکی یکی می کشد در شبکه های اجتماعی پربیننده شد. شهرداری قونیه با بیان اینکه تحقیقات در خصوص این حادثه که موجب خشم شد، آغاز شده است، گفت: حساسیت نهادی ما در این موارد در بالاترین حد قرار دارد و موضوع به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته و برخورد قانونی و شکایت کیفری خواهد شد. علیه مسئولین». در بخشی از تحقیقات آغاز شده، دو مظنون بازداشت و مدیر شعبه برکنار شد.

تصاویری که گفته می شود در مرکز نگهداری و بازپروری حیوانات ولگرد شهرداری کلانشهر با ضربه زدن به سگ یک سگ را کشته است، در شبکه های اجتماعی واکنش نشان داد. بیانیه ای از سوی شهرداری کلانشهر قونیه در رابطه با این تصاویر منتشر شده است.

تحقیقات آغاز شد

در بیانیه شهرداری قونیه آمده است که تحقیقات در خصوص تصاویری که ادعا می شود باعث مرگ یک افسر مرکز توانبخشی حیوانات با ضربه زدن به سگ با بیل در دست شده، آغاز شده است.

اقدامات قانونی در مورد مسئولیت آغاز خواهد شد

ر بیانیه ای که در شبکه اجتماعی رسمی شهرداری قونیه منتشر شد، آمده است که تحقیقات آغاز شده است، “تحقیق در مورد رویداد غم انگیزی که گفته می شود در مرکز توانبخشی حیوانات ما اتفاق افتاده است، آغاز شده است. حساسیت شرکتی ما در بالاترین نقطه است. در این موارد موضوع به تفصیل مورد بررسی قرار می گیرد و از مسئولین این امر برخورد قانونی و شکایت کیفری خواهد شد.» گفته شده.

2 نفر بازداشت شدند

از سوی دیگر در ادامه تحقیقات در این خصوص دو مظنون نیز بازداشت شدند. در این اطلاعیه آمده است: «با شروع رسیدگی انتظامی به مدیر شعبه بهداشت حیوانات اداره کل حفاظت و کنترل محیط زیست با توجه به تصاویر، در این فرآیند مقرر شد با اعمال تعلیق از سوی مدیر شعب مربوطه، نسبت به فسخ قرارداد کار اقدام شود. کارگران درگیر در این حادثه و اطلاع رسانی به مسئولین. دفتر  دادستانی شکایت کیفری صورت گرفته است.

همچنین ببینید

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت!

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت! …