راهیابی عکاسان نیشابوری به نمایشگاه عکس ترکیه

راهیابی عکاسان نیشابوری به نمایشگاه عکس ترکیه

آثار دو عکاس جوان نیشابوری به عنوان تنها شهرستان خراسان رضوی در میان عکس راه یافته به نمایشگاه عکس نگاهی در آینه استانبول ترکیه قرار گرفت.

به گزارش خات نیوز، رییس انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: آثار دو عکاس جوان نیشابوری به عنوان نمایندگان دفتر انجمن سینمای جوان تنها شهرستان خراسان رضوی در میان 66 نفر هنرمند راه یافته  به نمایشگاه عکس نگاهی درآینه استانبول ترکیه قرار گرفت که باعث شگفتی و مباهات همه شده است.

مسعود سلیمانی سپهر گفت: محسن فرجامی پور و شیرین شکاری از عکاسان جوان نیشابوری هستند که دارای سوابق خوبی در حوزه عکاسی هستند و هر کدام یک اثر در این نمایشگاه دارند. وی  خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه آثار 66 نفر از هنرمندان ایرانی در سه بخش عکاسی، تصویرسازی و نقاشی تیر 96 به نمایش در خواهد آمد.

سلیمانی سپهر یاد آور شد: این آثار با موضوع پرتره و نگاه شخصی به زندگی است که توسط محسن فرجامی پور و شیرین شکاری عکاسان جوان نیشابوری به تصویرکشیده شده است.

رییس انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: دفتر انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تنها دفتر انجمن است که دارای ٢ عکس در نمایشگاه عکس نگاهی در آینه استانبول ترکیه حضور دارد.

همچنین ببینید

به گزارش خات نیوز

بانک مرکزی ترکیه استفاده از ارزهای دیجیتالی را ممنوع کرد

بانک مرکزی ترکیه استفاده از ارزهای دیجیتالی را ممنوع کرد بانک مرکزی ترکیه استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *