روزهای خوب سعادت در لیگ ترکیه

روزهای خوب سعادت در لیگ ترکیه

خات نیوز- بازیکن ایرانی شاغل در لیگ ترکیه با کسب ۱۲۵ امتیاز سومین بازیکن این لیگ از نظر امتیازآوری است.

روزهای خوب سعادت در لیگ ترکیه
به گزارش خات نیوز، بردیا سعادت بازیکن ایرانی والیبال آلانیا اسپور که در لیگ ترکیه بازی می‌کند یکی از بازیکنان اصلی تیمش به شمار می‌آید که تاکنون موفق شده نتایج بازی را به سود تیم خودش تغییر دهد. سعادت که لباس شماره ۶ تیمش را به تن دارد، توانسه است پس از برگزاری ۶ بازی در لیگ ترکیه با کسب ۱۲۵ امتیاز در رده سوم امتیازآورترین بازیکنان این لیگ قرار بگیرد.

هم‌چنین بازیکن ایرانی شاغل در لیگ ترکیه در بخش سرویس توانسته ۱۱ امتیاز کسب کند و در رده پنجم بهترین سرویس‌زنان لیگ والیبال ترکیه تا پایان هفته ششم بایستد. سعادت در بخش دفاع روی تور هم با کسب ۱۵ امتیاز در جایگاه سوم این لیگ جا دارد.

نیمیر عبدالعزیز، ستاره والیبال هلند که در لیگ ترکیه برای تیم برای هالک بانک بازی می‌کند با کسب ۱۳۱ امتیاز بهترین امتیازآور لیگ ترکیه نام دارد.

تیم والیبال فنرباغچه با ۶ برد و ۱۷ امتیاز در صدر لیگ ترکیه ایستاده است. هالک بانک دیگر تیم مدعی این لیگ با ۶ برد و ۱۷ امتیاز در رده دوم ایستاده است. آلانیا اسپور تیم بردیا سعادت با ۵ پیروزی و ۱۳ امتیاز در رده پنجم این لیگ قرار دارد.

همچنین ببینید

آخرین عکس از «امیر تتلو» پس از بازداشت 🇹🇷ترکیه خبر www.irantr.com https://t.me/irantr instagram.com/irantr @newsturkiye90

امیر تتلو در ترکیه بازداشت شد

امیر تتلو در ترکیه بازداشت شد خات نیوز- خبرها حاکی از این است که تتلو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *