عملیات علیه نازی ها برای کودتا در آلمان!

عملیات علیه نازی ها برای کودتا در آلمان! 25 نفر بازداشت شدند

در عملیات علیه راست گرایان افراطی که مصمم بودند برای کودتا در آلمان آماده شوند، 25 نفر بازداشت شدند. در بیانیه دادستانی فدرال، ثبت شده است که 3000 عملیات پلیس در 130 نقطه در 11 ایالت انجام شده است. وزیر دادگستری در بیانیه‌ای گفت: «شبه وجود دارد که حمله مسلحانه به نهادهای قانون اساسی برنامه‌ریزی شده است». 

آلمان گزارش ها حاکی از آن است که 25 نفر در عملیات های ضربتی در سراسر کشور به اتهام عضویت در یک سازمان تروریستی و برنامه ریزی برای کودتا بازداشت شدند. دفتر دادستانی اعلام کرد که بازداشت شدگان در عملیات های صبح زود متهم به تاسیس یک سازمان تروریستی به منظور ایجاد دولتی بودند که امپراتوری آلمان در سال 1871 را مثال می زد.

بین سربازان سابق وجود دارد

گفته شده است که در حملاتی که علیه جنبش راستگرای شهروندان رایش در بسیاری از ایالت ها انجام شد، 52 نفر به اتهام “عضو یا حامی یک سازمان تروریستی” بازداشت شدند. خاطرنشان شد که سربازان سابق در میان 25 نفر دستگیر شده بودند. گفته می شود که بازداشت شدگان با یورش به بوندستاگ آلمان قصد کودتا داشتند.

شبه وجود دارد که یک حمله مسلحانه برنامه ریزی شده است

ارکو بوشمان، وزیر دادگستری فدرال آلمان، توییتر وی در بیانیه ای در حساب کاربری خود اعلام کرد که از صبح امروز یک عملیات بزرگ ضد تروریستی انجام شده است و دادستان فدرال در حال تحقیق درباره یک شبکه تروریستی است. بوشمن گفت: «شبه وجود دارد که حمله مسلحانه به نهادهای قانون اساسی برنامه ریزی شده است. از عبارت استفاده کرد گفته می شود که اعضای این گروه که امپراتوری آلمان را مثال می زند، دولت مدرن آلمان را به رسمیت نمی شناسد.

عملیات تروریستی بزرگی در حال انجام است

مارکو بوشمان، وزیر دادگستری فدرال آلمان نیز در حساب کاربری خود در توییتر بیانیه ای ارائه کرد. بوشمن اظهار داشت که از صبح امروز یک عملیات بزرگ ضد تروریستی انجام شده است و دادستان فدرال در حال تحقیق درباره یک شبکه تروریستی است. بوشمن گفت: «شبه وجود دارد که حمله مسلحانه به نهادهای قانون اساسی برنامه ریزی شده است.

همچنین ببینید

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت!

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *