مرگ غم‌انگیز تازه داماد و عروس ترکیه‌ای در سیل 

مرگ غم‌انگیز تازه داماد و عروس ترکیه‌ای در سیل

خات نیوز- سیل و بارندگی شدید هفته جاری در چند شهر ترکیه باعث شد عروس و دامادی که تازه سه ماه بود زیر یک سقف رفته بودند کشته شوند.

مرگ غم‌انگیز تازه داماد و عروس ترکیه‌ای در سیل 

به گزارش خات نیوز این سیل شهر استانبول و چند شهر دیگر در مرز بلغارستان و یونان در شمال غرب کشور را در نوردید. در میان کشته‌شدگان، قصه مرگ سلمان باغجیلار پزشک ترک و همسرش مهربان که با او در بیمارستانی واقع در استانبول مشغول به کار بودند، همدردی بسیاری را برانگیخت.

این زوج همین سه ماه پیش ازدواج کرده بودند و تعطیلات خود را در این مکان سپری می‌کردند.

بر اساس آنچه رسانه‌های ترکیه گزارش دادند، زمانی که قصد داشتند با اتوبوس منطقه را ترک کنند، جانشان را در سیل از دست دادند.

مرگ غم‌انگیز تازه داماد و عروس ترکیه‌ای در سیل 

این زوج در منطقه توریستی آلانیا در نزدیکی ایالت آنتالیا بر اثر سیل کشته شدند و سپس اجسادشان به استانبول و به ویژه به بیمارستانی که در آن بودند منتقل شد.

در بیمارستان، همکارانشان قبل از دفن با آن‌ها وداع کردند.

به گزارش خات نیوز

تماس با دو قربانی قبل از پیدا شدن اجسادشان قطع شده بود، اما بر اساس تصاویری که رسانه‌های ترکیه منتشر کردند، آن‌ها در آخرین لحظات قبل از غرق شدن به خانواده خود گفتند که ممکن است نتوانند از سیل آسا جان سالم به در ببرند.

همچنین ببینید

آخرین عکس از «امیر تتلو» پس از بازداشت 🇹🇷ترکیه خبر www.irantr.com https://t.me/irantr instagram.com/irantr @newsturkiye90

امیر تتلو در ترکیه بازداشت شد

امیر تتلو در ترکیه بازداشت شد خات نیوز- خبرها حاکی از این است که تتلو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *