معامله حداقل دستمزد را از 7 هزار و 785 لیر آغاز خواهیم کرد

رئیس جمهور ترکیه معامله حداقل دستمزد را از 7 هزار و 785 لیر آغاز خواهیم کرد

اولین جلسه کمیسیون تعیین حداقل دستمزد امروز ساعت 14 برگزار می شود.

ارگون آتالای، رئیس جمهور ترک، در سخنانی قبل از اجلاس، جایی که نگاه ها به آن معطوف شد، گفت: “مذاکره حداقل دستمزد را از 7 هزار و 785 لیره آغاز خواهیم کرد. رقمی را امضا نمی کنیم که با آن موافقت نکنیم.” از عبارات استفاده کرد

قبل از شروع ماراتن، جایی که افزایش حداقل دستمزد تعیین می شود، تورک-ایش، به نمایندگی از طبقه کارگر، هیئت رئیسه را تشکیل داد. در این جلسه که با حضور مدیران 34 اتحادیه عضو کنفدراسیون برگزار شد، نظرات و مطالبات اتحادیه ها در خصوص حداقل دستمزد دریافت شد و نقشه راهی که باید در مذاکرات دنبال شود مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ما هیچ شماره ای را که موافق نیستیم امضا نخواهیم کرد

ارگون آتالای رئیس جمهور ترکیه پس از این دیدار مقابل دوربین ها ظاهر شد. آتالای با بیان اینکه اطلاعاتی در اختیار دارند و محدودیت گرسنگی 7 هزار و 785 لیره است، گفت: در جلسه امروز کمیسیون حداقل دستمزد را از 7 هزار و 785 لیره شروع می کنیم. او هر جا که بتواند می رود. به حداقل دستمزد راضی باشید ما وجود داریم وگرنه نداریم دیروز کاری نکردیم و امروز هم کاری برای پایین آوردن سر حداقل دستمزد انجام نخواهیم داد کمیسیون تصمیم می گیرد عضوی را برای کمیسیون تعیین می کند .

کمیسیون عادلانه نیست

این کمیسیون متشکل از 15 نفر است. سعی می کنم در هر محیطی توضیح دهم. ما 5 نفر هستیم اینجا شما 5 نفر هستید، کمیسیون منصفانه نیست. چه کسی با حداقل دستمزد کار می کند. برتین شاگرد خیاطی که در آرتوین شاگرد در  اینها برادران ما هستند، اما افرادی که سوابق آنها را نداریم. حتی اگر چنین فرصتی وجود داشته باشد، اگر کمیسیون عادلانه وجود داشته باشد، اگر همه آنها حداقل دستمزد در آن کمیسیون باشد.

همچنین ببینید

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت!

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *