هزار لیره از خانه ای که با قفل ساز باز کرده بود سرقت کرد!

هزار لیره از خانه ای که با قفل ساز باز کرده بود سرقت کرد!

وقتی هویت سارق مشخص شد صاحبخانه شوکه شد

بعد از اینکه یک قفل ساز خانه ای را در استانبول کاگیتانه باز کرد، 20 هزار لیره پول از خانه برداشته شد. همسایه ها که با صدای بلند به خانه آمدند، دختر جوانی را در مقابل آپارتمان دیدند. پس از مشخص شدن این که دختر خواهرزاده صاحبخانه است، با اطلاع خاله اش بازداشت شد.

استانبول ساعت 19:00 شنبه گذشته در کاگیتان ، 61 ساله، که در خانه ای در طلعت پاشا محلسی زندگی می کرد، خانه خود را ترک کرد و ساختمان را ترک کرد. سلین سو سی (20) که در زمان حادثه با یک قفل ساز به آپارتمان خاله اش در طبقه همکف آمده بود، پس از چند دقیقه کار در را باز کرد. دختر جوانی که به داخل رفته، گویا 20 هزار لیره از اینجا دزدیده و ناپدید شده است. لحظاتی که دختر جوان با قفل ساز در را باز کرد و وارد داخل شد در دوربین ها منعکس شد.

او گفت: تلفنم را در داخل فراموش کردم

تبریک سی پس از حادثه در بازگشت به خانه با مشاهده باز شدن در و نبود پول در محل، همچنان به تیم های پلیس گزارش داد. منطقه Kagithane که به محض اطلاع به صحنه آمد.اداره پلیس چایلایان  تیم های رئیس ستاد به بررسی تصاویر دوربین های امنیتی در ساختمان پرداختند. تیم های پلیسی که اظهارات ساکنان ساختمان را نیز گرفته بودند، متوجه شدند که در زمان وقوع حادثه یک قفل ساز جلوی در بوده و سلین سو سی رئیس آن بوده است. معلوم شد دختر جوان با گفتن «گوشی تلفن همراهم را در داخل فراموش کرده ام» به همسایه های پر سر و صدا شک و شبهه ای به خود جلب نکرده است.

پس از طی مراحل قضایی آزاد شد

مطلع شد که سلین سو سی که اظهار داشت مشروبات الکلی مصرف کرده و با تاکسی به خانه آمده، ابتدا به خانه اش در طبقه بالا رفته اما تلفن همراه خود را در خانه خاله اش فراموش کرده است و به همین دلیل با یک قفل ساز تماس گرفته است. و وارد خانه شد. سلین سو سی که به ارتکاب جرایم «سرقت از منزل»، «تخلف از مصونیت محل سکونت» و «ضرر به مال» تحت تعقیب قرار گرفته بود، با دستور دادسرا آزاد شد. از سوی دیگر، بستگان تبریک سی، خاله دختر جوان، سوالاتی را در مورد این حادثه بی پاسخ گذاشتند.

همچنین ببینید

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت!

زنی که در تصادف هولناک از وسیله نقلیه به پایین پرتاب شده بود جان باخت! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *